Wrócił problem niechlujstwa pracowników odbierających odpady

19
1740

Dziś Dzień Ziemii, a propos odpadów, rano dotarło do nas kolejne zgłoszenie dotyczące amatorstwa firmy odbierającej odpady w naszym mieście. Jak piszą mieszkańcy budynku przy ul. Kolejowej, opróżnienie koszy to zupełna amatorszczyzna. Po odjeździe śmieciarki zostaje bałagan – piszą rozżaleni mieszkańcy ulicy Kolejowej. Pomimo rozmów z pracownikami firmy sytuacja powtarza się nagminnie.


Przypominamy, iż sytuacja pozostawiania bałaganu po odbiorze odpadów, była poruszana przez portal już kilkukrotnie. Przez pewien czas był spokój. Życie pokazuje, że sytuacja wróciła do normy.

19 KOMENTARZE

 1. Nic to nie zmieni jeszcze wroga z ciebie zrobią . Kierowca zdjęcia będzie robił jak zwrócisz uwagę ze coś nie tak , pojemniki rzucane na posesje . Tylko kto zapłaci za uszkodzone pojemniki? Jak śmieci wysypia się na ulicy tez nikt z pracowników nie sprzątnie . Czy nadal firma z Kamienia ma podpisana umowę ? Wykonywana usługa przez ta firmę ma wiele do życzenia .

 2. Wystawiać pojemniki przed furtkę i sprawa załatwiona. Tak robi się na gminie Lubin. Aby mieć do kogoś pretensje trzeba przeczytać regulamin wywozu

  • Lubin jest gminą? To coś nowego – do tej pory wydawało mi się ze wchodzi w skład gminy Miedzyzdroje ! Może się mylę ?

   • chyba nie chodzi o to jaka gmina tylko pojemniki w dniu odbioru powinny byc wystawione przed posesję. Ja wystawiam późnym wieczorem przed dniem odbioru, i w tym samym miejscu są pozostawione.

   • No i popełniasz błąd ! Pojemniki na chodniku nie mogą stać dłużej niż 12 godzin.Mozesz być ukarany za taranowanie drogi komunikacyjnej . Nie wszędzie się da wystawić przed brama i nie każdy może .

  • Tak można wystawić a najlepiej jeszcze wysypać za pracowników do samochodu – nie dajmy się zwariować . Każdy powinien swoją prace wykonywać dobrze i dotyczy to wszystkich.

 3. Zacznijcie wystawiac pojemniki przed furtke iproblem z glowy. Tak robi się na gminie Lubin. A najlepiej przeczytać regulamin wywozu smieci

 4. A u nas ze śmieciami jest tak;pełny pojemnik zabiorą zza bramy ale pusty jest za ciężki więc zostaje na drodze lub u sąsiada. Brawo Panowie od wywozu śmieci

 5. PISowiec jest na kwarantannie to niech posprząta nie wstyd robić zdjęcia na podwórku,sąsiady obserwują co się dzieje

  • Dzień dobry. Nie jestem na kwarantannie. Ja działam, zdjęć nie robię. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

  • Bardzo dobrze, że ktoś z naszych mieszkańców poruszył ten problem, bo po komentarzach widać, że dotyczy to wielu z nas. Nie bądźmy obojętni. Pozdrawiam

 6. Obciąć premię za takie niechlujstwo a jak nie pasuje to do widzenia i niech zbiera puszki ???

 7. Ten pan zapewne nie ma ochoty pracowac !!!! a moze tak zatrodnic innego pana ktory bedzie swoja prace sumiennie wykonywal,a ten pan moze sie na plazy opalac i nikomu szkody nie zrobi .

 8. Pan grubszej kości ma taki zwyczaj odkładania pojemników w ten sposób!!!
  Po zwróceniu mu uwagi odzywa się nie tak jak potrzeba mimo telefonów do biura w Kamieniu Pomorskim jest dalej bez zmian

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.