Ukończono nowy skwer w Wicku

3
580

W miejscowości Wicko (gmina Międzyzdroje) ukończono nowy skwer przy zbiegu ulic Żwirowej i Kolonijnej. Całość tej drobnej inwestycji sfinansowano z konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz ze środków własnych Gminy Międzyzdroje.

Rewitalizacji doczekała się studnia, która niegdyś służyła mieszkańcom. Wg. autorów projektu nowa aranżacja przestrzeni stworzyła przyjazne miejsce do spotkań i wypoczynku mieszkańców i turystów, poprawiła estetykę otoczenia, zapewniła przyjazny dostęp do kultu religijnego, jest punktem informacji gminy,  poprawiła bezpieczeństwo komunikacyjne, spowodowała, że teren stał się atrakcyjny i podniósł standard życia wszystkich mieszkańców gminy Międzyzdroje.

3 KOMENTARZE

 1. I tak jest w socjalizmie gdzie URZĘDNIK wydaje z łatwością nie swoje pieniądze, łatwo to mu przychodzi
  przecież to nie jego i na dodatek jeszcze oczekuje na podziękowania .

 2. Dla Gmin, Instytucji Państwowych wszystko jest 2-3 razy droższe. A wszystko przez wielką biurokrację na każdym etapie. Swoją drogą wiem to o czym lub o kim Pan mówi.

 3. Czy mogę podsumować koszty:

  20 Tuje – 10 zł każda = 200 zł
  dobra ławka – 2000 zł
  Studnia – 3000 zł
  Dobre kosze na śmieci – 2000zł
  3 tony żwiru – 200zł
  2 kwiaty doniczkowe – 50zł
  3 znicze – 50zł

  Razem: 7500 zł

  Ile ponownie naliczono za to? 30 000 zł? 22.500 zł na realizację (wynagrodzenie)? To śmieszne, zawstydzające i naprawdę zbyt oczywiste, jaka jest mafia w naszej społeczności.

Napisz komentarz. Jeśli zamierzasz hejtować... nie pisz!

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj