W Międzyzdrojach zaprezentowano nową technologię w branży nieruchomości

Promohouse Nieruchomości, wiodące biuro obrotu nieruchomościami w naszym regionie, zaprezentowało swoją najnowszą innowację na rynku – własny dron FPV, który umożliwia filmowanie prezentowanych nieruchomości wewnątrz. Wykorzystanie tej zaawansowanej technologii stawia te biuro obrotu nieruchomościami na czele nowoczesnych rozwiązań w branży, stając się pierwszym biurem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim, które z powodzeniem korzysta z dronów FPV.


Drony FPV (First Person View) to specjalne, zdalnie sterowane quadrokoptery, które są wyposażone w zaawansowane kamery, umożliwiające filmowanie z perspektywy operatora. Dzięki tej technologii, Promohouse Nieruchomości może prezentować nieruchomości w sposób dotąd niedostępny dla tradycyjnych biur nieruchomości. Klienci mają teraz oprócz możliwości wirtualnego spaceru Matterport, mają możliwość szybszego spaceru po domu czy apartamencie, co pozwala lepiej zrozumieć układ pomieszczeń i rzeczywisty stan nieruchomości, zanim jeszcze się na nią wybiorą. Co wyróżnia Promohouse spośród innych biur nieruchomości, to fakt, że nie korzystają oni z usług zewnętrznych firm do filmowania nieruchomości. 

Film z drona FPV:

Unikalną cechą jest posiadanie licencji operatora dronów, co pozwala im na bezpieczne i profesjonalne przeprowadzanie sesji filmowych nieruchomości. Dzięki temu biuro może być pewne, że dostarcza swoim klientom najwyższej jakości prezentacje, zwiększając atrakcyjność oferowanych nieruchomości na konkurencyjnym rynku. 

Jednak Promohouse to nie tylko zaawansowana technologia. Biuro stawia na indywidualne podejście do klientów, skupiając się na ich oczekiwaniach i potrzebach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie reklamy i marketingu, Promohouse Nieruchomości doskonale rozumie, jak ważne jest odpowiednie wypromowanie nieruchomości na rynku. Wspierając klientów na każdym etapie współpracy, biuro zapewnia skuteczne i szybkie działanie, osiągając zadowolenie zarówno sprzedających, jak i kupujących. 

Jesteśmy dumni, że możemy wprowadzać nowe technologie do branży nieruchomości i tym samym podnosić jakość naszych usług. Dron FPV to dla nas nie tylko narzędzie do filmowania nieruchomości, ale także sposób na zapewnienie klientom pełnej przejrzystości i zaangażowania w procesie wyboru wymarzonego lokum. – powiedział Oskar Przybyszewski z  Promohouse Nieruchomości. 

Promohouse działa w powiecie kamieńskim, obsługując klientów na terenie od Międzyzdrojów po Rewal. Ich misją jest zapewnienie kompleksowej i nowoczesnej obsługi klienta, od pierwszego kontaktu po finalizację transakcji, wychodząc naprzeciwko różnorodnym potrzebom rynku nieruchomości.

Film z drona FPV: