Trzeźwy poranek w Międzyzdrojach

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci przeprowadzili kontrolę w ramach akcji tzw. Trzeźwy poranek. Celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę, czy na rower po wypiciu alkoholu. Policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych przeprowadzają kontrole trzeźwości.

7 komentarzy “Trzeźwy poranek w Międzyzdrojach”
 1. Student Prawa masz w 100% racje nie ma prawa zatrzymać bez uzasadnienia ale mjlicja w Polsce spadła gorzej niż psy bo pies to super stworzenie jaki minister taka milicja

  • komuś percepcja zatrzymała się na okresie socjalizmu, teraz mamy policję!! A prawo to ma chyba że jesteś gimbazą to z rodzicami trzeba

 2. Drogi Studencie,abyś nigdy nie spotkał na swej życiowej drodze pijanego kierowcy!trochę pokory i więcej rozumu!

 3. Super akcja popieram policje my wszyscy chcemy przyjechac na wypoczynek i zdrowi wracac do domu .Ten Student musi jeszcze dlugo……..sie uczyc i pilnie studiowac tego zycze mu z calego serca.

 4. Student Prawa

  Jest to bezprawna akcja, psiaki nie mają prawa zatrzymać i kazać dmuchać bez uzasadnienia i podejrzenia popełnienia wykroczenia lub przestępstwa, każdy kierowca może im pokazać środkowy palec w takiej sytuacji. Poproszę o sprawdzenie przepisów w tej sprawie i wystąpienie do policji o zaprzestanie bezprawnych działań. Proszę redakcję o komentarz czego sie dowiedziała.

  • Chyba zacząłeś studia i nie przeczytałeś jeszcze wszystkiego więc środkowy palec sobie wsadż….
   Art. 129ja ustawy z 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2018 r. poz. 1990 z późn. zm)

   • Psiaki to latają wokół twojej stodoły gamoniu. Jak widać na zdjęciu są tam policjanci, którzy zgodnie z prawem dokonują kontroli trzeźwości kierujących między innymi po to abyś Ty i inni uczestnicy ruch mogli bezpiecznie dotrzeć do domu, pracy itd. Doucz się trochę, spójrz na nowelizację Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym z 2017r dot. kontroli trzeźwości. Nie mając pojęcia o przepisach chwalisz się studiami prawniczymi??