Szczepienia w Międzyzdrojach – jak szczepią się międzyzdrojanie?

13
1891
Healthcare cure concept with a hand in blue medical gloves holding Coronavirus, Covid 19 virus, vaccine vial

W Międzyzdrojach szczepienia przeciw  Covid- 19 wykonywane są w trzech punktach szczepień, mianowicie: przy ulicy Niepodległości 10 a ( Nowe Centrum), Bohaterów Warszawy 20 (Międzynarodowy Dom Kultury) oraz przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 ( Partnermed ). Niestety obserwujemy, że coraz więcej szczepionek pozostaje w … ,,lodówkach”.

Zbliża się sezon. Ku naszej radości możemy cieszyć się piękną pogodą i obecnością turystów w naszym pięknym mieście. Niemniej jesteśmy bardzo zaniepokojeni, że tak mała liczba naszych mieszkańców decyduje się na szczepienie. W końcu chodzi tu o bezpieczeństwo nas wszystkich i chyba nikt z nas nie chciałby raz jeszcze doświadczać tego, z czym musieliśmy mierzyć się przez ostatnie kilkanaście miesięcy – mówi Zastępczyni Burmistrza Beata Kiryluk.

Przypominamy, że wszelkie informacje dotyczące szczepień uzyskać można pod numerem telefonu: Punkty przy ulicy Niepodległości i Bohaterów warszawy: 577 199 848.
Punkt przy ulicy Gryfa Pomorskiego:  91 32 80 178 oraz 91 32 80 179
Szczepienia rozpoczynają się od godziny 10.00 i trwają do godziny 18-tej.

13 KOMENTARZE

 1. Szczepienie w przechodni na Gryfa Pomorskiego jak sie dowiedzialem jest zakonczone do 23.07 . Punkty szczepien na Niepodleglosci jak sie dzwoni nie reaguja (brak pracownikow? ) Ja potrzebuje drudie szczepienie nie wiem gdzie sie zameldowac.

 2. Dlaczego po szczepieniu nie są wydawane paszporty po szczepienne czy jak je zwał?

  • trzeba się zalogować przez profil zaufany na pacjent.gov. pl zainstalować aplikację w smartfonie mObywatel i będzie paszport.

 3. Wczoraj byłam w Świnoujściu u specjalisty na Grodku. Przychodnia otwarta pacjenci w maseczkach. Rejestracja na konkretną godzinę. Lekarz mnie zbadał dostałam receptę. Kiedy u nas tak będzie. Teleporada to nie wszystko. Pacjenta trzeba zobaczyć na żywo a nie przez słuchawkę.

 4. A kiedy przychodnia w końcu będzie normalnie pracować. Na poczekalni zachować reżim sanitarny i w końcu niech zaczną przyjmować chorych bo dodzwonić się to sztuka.

  • Funkcjonowanie przychodni przy ul. Gryfa Pomorskiego to „normalna praca”. Księstwo przychodni nie widzi żadnych wad w funkcjonowaniu przychodni. Wręcz przeciwnie. To już międzyzdrojski standard działalności totalne olewanie pacjentów, nie odbieranie telefonów a księżniczki z przychodni zadzierają nosa wyżej niż wzgórze Gosań. Tutaj od początku totalna pogarda dla pacjenta, brak jakiekolwiek samokrytyki, braku chęci do poprawy warunków towarzyszyły tej przychodni. Tam każdy robi biznes, liczy się pieniądz nie pacjent.

   • zamiast narzekać może warto przepisać się na Niepodległości lub do Świnoujście. Skoro jest tak źle to dlaczego wszyscy chcą korzystać z usług przychodni?. Ano dlatego że w innych jest jeszcze gorzej i problem jest strukturalny i ogólnopolski ale najłatwiej wylewać pomyje. To tak jak z kolejkami na poczcie przecież to nie jest wina pracowników i tak można mnożyć przykłady

 5. A;CZY OBYWATELE NIEMIEC MOGA SIE W MIEDZYZDROJACH SZCZEPIC, GDYZ W NIEMCZECH BRAKUJE SZCZEPIONEK !!!!!!

 6. Ciekawe jak mają zaszczepić się mieszkańcy skoro nawet 4 razy przesuwany jest im termin szczepienia. Problem dotyczy punktu w MDK. A telefonu podanego do kontaktu nikt nie odbiera.

 7. Na początku jęczą że nie ma szczepionek a jak są to się nie szczepią może jeszcze chcą po tysiaku na głowę.TO JEST CHORE MYŚLENIE!!!☹️☹️☹️

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.