W Międzyzdrojach szczepienia przeciw  Covid- 19 wykonywane są w trzech punktach szczepień, mianowicie: przy ulicy Niepodległości 10 a ( Nowe Centrum), Bohaterów Warszawy 20 (Międzynarodowy Dom Kultury) oraz przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 ( Partnermed ). Niestety obserwujemy, że coraz więcej szczepionek pozostaje w … ,,lodówkach”.

Zbliża się sezon. Ku naszej radości możemy cieszyć się piękną pogodą i obecnością turystów w naszym pięknym mieście. Niemniej jesteśmy bardzo zaniepokojeni, że tak mała liczba naszych mieszkańców decyduje się na szczepienie. W końcu chodzi tu o bezpieczeństwo nas wszystkich i chyba nikt z nas nie chciałby raz jeszcze doświadczać tego, z czym musieliśmy mierzyć się przez ostatnie kilkanaście miesięcy – mówi Zastępczyni Burmistrza Beata Kiryluk.

Przypominamy, że wszelkie informacje dotyczące szczepień uzyskać można pod numerem telefonu: Punkty przy ulicy Niepodległości i Bohaterów warszawy: 577 199 848.
Punkt przy ulicy Gryfa Pomorskiego:  91 32 80 178 oraz 91 32 80 179
Szczepienia rozpoczynają się od godziny 10.00 i trwają do godziny 18-tej.

6 KOMENTARZE

  1. Ciekawe jak mają zaszczepić się mieszkańcy skoro nawet 4 razy przesuwany jest im termin szczepienia. Problem dotyczy punktu w MDK. A telefonu podanego do kontaktu nikt nie odbiera.

  2. Na początku jęczą że nie ma szczepionek a jak są to się nie szczepią może jeszcze chcą po tysiaku na głowę.TO JEST CHORE MYŚLENIE!!!☹️☹️☹️

Napisz komentarz. Jeśli zamierzasz hejtować... nie pisz!

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj