Starszemu Panu nie spodobało się picie piwa pod blokiem

Witam. Wczoraj po godz. 19 przy ul. Bukowej w Międzyzdrojach obok bloku został napadnięty Pan po sześćdziesiątce przez trzech oprawców.

Bandyci źle wybrali swoją ofiarę, bo napadnięty tak się skutecznie obronił, że dwóch zostało złapanych, jeden zabrany karetką z obrażeniami głowy. Na miejsce została wezwana policja. Niestety trzeciemu udało się uciec do pobliskiego lasu. Starszy Pan z nerwów po całym zdarzeniu zasłabł i został zabrany karetką do Świnoujścia. Znokautowany pojechał do szpitala w Kamieniu Pomorskim. Przy bloku jest nadal plama krwi. Podobno 20-latkowie chcieli mu wyrwać reklamówkę z piwami, myśleli, że łatwy cel!

fot. Czytelnik , opis: Czytelniczka

———————————–

Aktualizacja

Oficjalne ustalenia: według zgłoszenia- mieszkańcowi Międzyzdrojów nie spodobało się, że pod jego blokiem w miejscu publicznym ktoś pije piwo i doszło do bójki… . / Korektę potwierdza poszkodowany i informuje, że komentarze dla osób nieznających sytuacji są zbędne.

Policja / Znokautowany

19 komentarzy “Starszemu Panu nie spodobało się picie piwa pod blokiem”
 1. Bardzo dobrze taki ludzi nam potrzeba….niech leje wszystkich tych cpunow!!!! Sie gowniarze przeliczyli!!!

 2. Wielki szacunek dla tego Pana że pokazał gówniarza ale szkoda bo sam potrzebował pomocy a szczególnie mnie złości że policja interweniuje tam gdzie nie trzeba i to zrobili nasi musiało dojść do tego? Policja dobrze zna te osoby dlaczego nic nie robią jakoś w sezonie non stop po uliczkach cały czas jeździły radiowozy

 3. po pierwsze panie redaktorze tam nie było żadnej reklamówki z piwami więc proszę bzdur nie pisać a po drugie ten co to napisał żartobliwie że w asyście policji pojechał do szpitala starszy pan to do niego teraz kieruje moje słowa ty żartobnisiu podpisz petycję że ćpunom w tym mieście wolno robić co się chce bo życzę ci żeby trzech naćpanych debili na ciebie trafiło i zobaczymy czy ci będzie wtedy do śmiechu

 4. Redaktorzy Twoja praca opiera się na sprawdzeniu wszelkich @ródeł informacji przed puszczeniem artykułu w eter. Reasumując nie zasłaniaj się teraz mailami czy innymi bzdetami nie sprawdziłeś info i udajesz teraz niewiniątko.

  • Sprawdzałem i doszło do bójki trzech osób, lecz nie udzielono mi wszystkich szczegółów. Coś jeszcze? Natomiast zamieściłem artykuł czytelnika (Mieszkanki). Pamiętaj, że Policja nie musi podawać wszystkich szczegółów. Najpierw musi przesłuchać wszystkich zamieszanych w daną sprawę- dopiero wtedy mogą podawać szczegóły, a czasami to trwa tygodnie. Nawet to, co mają w notatniku, to nie są to potwierdzone informacje, bez ponownych przesłuchań wszystkich stron (nie byli tam podczas bójki). Czytelnikom nigdy nie odmawiam- wtedy inni korygują, co widzieli lepiej. Czytając niżej, że ktoś tam był, czyli widział, to niech to opisze. Byłem tam, to faktycznie treściwy opis ;). Chyba po to są komentarze.

  • Stary człowiek i mo(ż)e...

   Bez napinki.Nie lepiej podziękować Panu Redaktorowi za zgromadzone i udostępnione do tej pory informacje ? Sprawa rozwojowa…

 5. „Starszy pan” pojechał do szpitala w asyście Policji ot takie małe niedopatrzenie portalu…

  • Ot takie małe niedopatrzenie portalu. Od tego Wy jesteście, by przesyłać poprawne informacje, korygować informacje w komentarzach (redakcji tam nie było). Pełnych informacji często Policja nawet nie udzieli- np. dla dobra sprawy i wtedy nie mogę wymuszać, a czytelnik zawsze ma prawo wysłać (dla dobra sprawy).

   Drugi e-mail, który otrzymałem:

   Bójka 3 osób. W wyniku szarpaniny jedna osoba doznała obrażeń w postaci rozcięcia łuku brwiowego. Druga osoba źle się poczuła. Jedna z osób pojechała do szpitala do Świnoujścia, a druga do szpitala w Kamieniu Pomorskim.

  • jak nie wiesz człowieku to lepiej milcz i nie komentuj

   • Redakcja- są ustalenia

    Skontaktowałem się z rzecznikiem Policji: czytała opis zdarzenia i nie ma tam wzmianki, że Policja pilnowała starszego pana w drodze do szpitala. Zapewniła, że gdyby tak było, to by była o tym wzmianka. Policja bardzo często jedzie do szpitala, ale ze względu, by ustalić stan zdrowia- obowiązek. Według zgłoszenia: mieszkańcowi Międzyzdrojów nie spodobało się, że pod jego blokiem w miejscu publicznym ktoś pije piwo i doszło do bójki… .

 6. Zastanawiam sie co sie dzieje z ludzmi/czytelnikami/tutaj piszacymi ? Co odwiedzam portal to zawsze jakis „Gosc” ma swoje 3 grosze do „powiedzenia” i skrytykowania, zawsze jakies przepychanki slowne. Gosciu skoro uwazasz, ze informacja jest nierzetelna to proponuje zalozyc wlasny portal gdzie wszystko bedzie prawdziwe, rzetelne i prosto od ciebie czyli od wiarygodnego czlowieka.

 7. Trzrba również dodać jak starszy Pan był agresywny w stosunku do Policji i Pogotowia. No i kto rzeczywiście zaczął. Portale info jak zawsze rzetelnie haha

  • Mieszkaniec ul Bukowej.

   Czyli wszystko widziałeś więc opisz jak było naprawdeę. (strach nie pozwala?)

  • Znalazł sie trzeci teraz odwazny na portalu .

  • Trzeba sie słuchac starszych .
   Delikatnie zwrocił uwage aby -nie spozywac alkoholu w miejscu publicznym a nastepnie musiał wam tłumaczyc osobiscie
   bo nie docierało to do was a skutek jest taki ze jeden uciekał w krzaki?.

  • A jeszcze dodaj, że jeden z tych co napadł, to odgrażał się „już nie żyjesz” Uważam żę i tak mało im wlał

 8. Powinni dostać tak w cztery litery żeby w przyszłości odechciało im się podnieść rękę na jakikolwiek osobe

 9. Ale bzdury wyssane z palca.

 10. I znowu na Bukowej