Policyjny pościg za pijanym kierowcą

11
869

Świadkowie zauważyli nietrzeźwego kierowcę poruszającego się po Międzyzdrojach. Zaalarmowali policję, która rozpoczęła poszukiwania czerwonego Opla Corsy na Świnoujskich numerach rejestracyjnych.

Pojazd został zauważony na wjeździe do Międzyzdrojów od strony Wisełki. Kierowca nie zareagował na polecenia policji i zaczął uciekać w stronę miasta. Funkcjonariusze ruszyli w pościg, jak się później okazało, nietrzeźwym kierowcą.

Uciekający kierowca nie zapanował nad pojazdem i uderzył w niedawno ustawione słupki oddzielające jezdnię od pobocza. Policjanci natychmiast zatrzymali kierowcę. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe do kierującego, który na skutek kolizji nie doznał większych obrażeń. Na szczęście nikomu nie wyrządził krzywdy.

Trwają dalsze czynności z podejrzanym. Samochód zabrała laweta. Droga jest przejezdna.

Wjazd od strony Wisełki — Międzyzdroje

11 KOMENTARZE

  1. 3 kubki byly,sa i beda,bo glupich nie sieja,sami sie rodza.dobrze tym pazerniakom,ktorzy mysla,ze w kilka chwil se wzbogaca

  2. Ludzie co za bzdury wypisujecie ,dajecie policji wine ze ten pijaczyna zniszczyl slupki ,ze go gonili to jest debilizm.Takich alkoholikow nie powinno sie za kierownice wpuszczac ,zabrac prawojazdy do konca zycia i dac Taki Mandat zeby sie nie wyplacil do konca zycia. A zadaliscie sobie pytanie jak bym reagowal jakby ktos z Twojej rodziny zgina w wypadku spodowanego przez tego PIJACZYNE.Bardzo dobrze ze policja sciga takich zboczencow, ktorzy zagrazaja naszemu zyciu.

    • A co ty sie wtracasz w moje zdanie. Jesli kierowca jechal normalnie, a przez to, ze jechal woz z kogutami zaczal panikowac to pora sie zastanowic.

  3. Ha super policja gania drobnych pijaczków a szajki oszustów w 3 kubki się boi zapraszam z grubym plikiem forsy na przyszły rok do Międzyzdrojów

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.