Plac zabaw przy Alei Gwiazd będzie nieczynny do poniedziałku – AKTUALIZACJA

AKTUALIZACJA 21.05.: Jak poinformował Urząd Miejski na swojej witrynie, prace polegające na poprawie nawierzchni obecnego placu uległy przedłużeniu i potrwają do końca tego tygodnia.

Informujemy mieszkańców i turystów, że w najbliższych dniach plac zabaw przy Alei Gwiazd będzie nieczynny.

Od dziś 16 maja, od godziny 12.00 rozpoczną się prace, które będą polegać na poprawie nawierzchni obecnego placu – zostanie nawieziony świeży piasek, dzięki czemu najmłodsi będą mogli bezpiecznie i komfortowo korzystać z placu zabaw.

Prace potrwają do poniedziałku. O ewentualnych zmianach w terminie wykonania prac, będziemy informować na bieżąco.

Joanna Ścigała,Rzecznik Prasowy UM w Międzyzdrojach

6 komentarzy “Plac zabaw przy Alei Gwiazd będzie nieczynny do poniedziałku – AKTUALIZACJA”
  1. Najlepszy – bo całoroczny – prezent na Dzień Dziecka to powrót na plac dawnych urządzeń (drewniane auto, pociag, piaskownica itd.) Plus doposażenie w kilka nowych pomysłów, no i naprawienie istniejacych konstrukcj. I koniecznie w poblizu toaleta dla milusińskich po pobliskie krzaki to kiepskie rozwiązanie.

  2. Miały byc prace skończone do poniedziałku. A wczoraj była wysypana tylko mała góreczka piasku przy karuzeli. Czy to wszystko? Żart! A co zepsute dalej zepsute. Aż w końcu dojdzie do jakiejś tragedii

  3. Miło by było gdyby zamiast tego piasku zrobiona była by jakas miękka nawierzchnia bo w tym piasku zawsze będą niebezpieczeństwa dla naszych najmłodszych ?

  4. Wstyd… Ze tylko jeden plac zabaw…