Nowy plac zabaw już otwarty, wkrótce kolejne

8
3364

Zapraszamy wszystkie dzieci z gminy Międzyzdroje wraz z rodzicami do korzystania z nowych urządzeń  rekreacyjno-sprawnościowych na placu zabaw przy ul. Gryfa Pomorskiego, róg ul. Spokojnej.

Nowy plac zabaw wybudowanow ramach dofinansowania operacji z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”, zgodnie z umową zawartą z Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego. To tylko kilka metrów od promenady nadmorskiej, na trasie z przedszkola, więc warto tu zajrzeć i skorzystać z oferty. Teren w nieznacznym stopniu był już zagospodarowany, a dzięki dofinansowaniu mogliśmy uatrakcyjnić to miejsce i doposażyć w nowe atestowane urządzenia.

Przygotowaliśmy ciekawe przyrządy dla dzieci młodszych z bajkowej serii Minionki, a dla starszych zestaw z serii sport, z elementami do wspinania się, podciągania, przeskakiwania. To pierwszy plac zabaw oddany w tym roku do użytku, z udziałem środków z UE. Przed nami budowa i urządzenie 3 kolejnych placów zabaw: przy ul. Kolejowej 33 budowany również w ramach dofinansowania operacji z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”  i jeszcze tej jesieni powstaną 2 małe

place zabaw przy  Szkole Podstawowej nr 1  i przy Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy, w ramach realizacji zadania z Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. 

Każdy plac będzie wyposażony w inne urządzenia, gdyż w ten sposób chcemy zróżnicować na terenie gminy Międzyzdroje ofertę rekreacyjno-sportową dla naszych najmłodszych mieszkańców, turystów i ich rodzin. 

Zapraszamy!!!

8 KOMENTARZE

  1. Jak nie place zabaw co 100 metrów, to betonowe molochy na 20 pięter. Może ktoś się w końcu zapyta mieszkańców Międzyzdrojów czy sobie tego życzą?

  2. Radni maja inny problem .Parkingi to jest cos co może ………..
    Kro by sie interesme gminy męczył .

  3. tak jest. powtarzają, że nowoczesny plac zabaw, a wszędzie piach lub zas… trawa. jak stare komuchy siedzą w urzędzie to tak właśnie jest. brak wizji, przy zamówieniach. przypominamy urzędnikom, że nowoczesny plac zabaw znajduje się na tzw. bezpiecznym podłożu. dobrze ktoś napisał. jak się nie wie co się zamawia, warto się przejechać do dziwnowa, wolina, czy kamienia. place zabaw na sztukę.

  4. Urządzenia ok. Tylko dziwnie bezmyślna aranżacja podłoża. Zaraz Karczmarz sypnie grubą warstwę liści i żołędzi na ten żółciutki piaseczek i …? Pracownicy zoś zawsze kilka razy w roku grabili trawnik. Teraz takie grabienie usunie cieniutką warstwę piasku. Może lepiej było zostawić tamtą nawierzchnię? Ta nowa uroda będzie bardzo krótkotrwała.

  5. Nasi radni powinni przejechać się przejechać do Dziwnowa i zobaczyć jak wyglądją place zabaw.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.