Niebezpieczna latarnia przy ulicy Promenada Gwiazd

13
965

Jeszcze stoję… . Zły stan latarni może powodować zagrożenie dla spacerowiczów i uczestników ruchu drogowego.

Osoby odpowiedzialne za przegląd oświetlenia na promenadzie proszone są o pilną interwencję.

13 KOMENTARZE

    • kulfona co zniszczyl wiele elewacji na terenie miasta. podpis ten sam wiec jak ktos zauwazy sporo odszkodowania bedzie do uzyskania za zniszczone kilka elewacji sprejem.

  1. Przecież pan Adam wszystko robi a tak go stawiają na piedestale że jak wyprowadził ZOŚ na prostą aj jaj jaj a tu LIPA!!!? I jeszcze jedno co z tą NOWĄ ENERGIĄ!? A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE WYWIADY! AUTOGRAFY! WYWIADY W ZAKŁADACH PRACY!!?????

  2. Panie Marku jest Pan moim faworytem i wygrywa Pan każdy plebiscyt i konkurs jeżeli chodzi o pisownię.
    Tak trzymać.

  3. Ten odcinek promenady jest w tragicznym stanie. Może na szybko wystarczyłby lifting w postaci załatania dziur i przełożenia chodnika siłami ZOS.

    • Tak ten odcinek promenady jest w fatalnym stanie bo nie prowadzono żadnych prac ponieważ miał powstać budynek Daimonts Tower. Teraz znowu budowa nie rusza tych dwóch wież i znowu nie warto nic robić. A miasto wizerunkowo traci. Dorosz wydawał się mieć twardą rękę ale nie umiał postawić sprawy tak: promenadę na tym odcinku remontujemy a jak w trakcie budowy zniszczą to odnowimy na ich koszt, a strat wizerunkowyvh nie będziemy ponosić. Nie zrobił tak, chyba był za miękki. Czy obecny będzie twardszy?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.