Naprawa nawierzchni na promenadzie

Mieszkańców naszej Gminy oraz turystów, uprzejmie informujemy, że rozpoczyna się remont nawierzchni skrzyżowania ulic Zdrojowej i Bohaterów Warszawy. Dotychczas nawierzchnię ulic stanowiła kostka brukowa kamienna. Jednak ze względu na prowadzone w tej części promenady inwestycje, została ona częściowo zniszczona a pojedyncze elementy kostki brukowej stanowiły zagrożenie dla osób pieszych i samochodów.
Elementy zniszczone oraz naruszone przez ciężkie pojazdy zostaną usunięte i zastąpione bezpieczną nawierzchnią betonową.

Prace potrwają do 26 lipca tego roku, wykona je firma P.O.R.R. S.A. po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownikiem projektu T. Cyprysiakiem.
Po zakończeniu trwających w tym rejonie inwestycji, zostanie wykonana nowa nawierzchnia obejmująca powyższe skrzyżowanie oraz drogę wewnętrzną prowadzącą do mola.
 Za utrudnienia wynikające z przeprowadzanych prac serdecznie przepraszamy.

9 komentarzy “Naprawa nawierzchni na promenadzie”
 1. ale manianę zrobili zalali betonem , nie ułożyli kostki

 2. jaka naprawa jestem w tym miejscu teraz i nic nie jest zrobione

 3. Rafal z gór

  od kilku lat zauważam, że gmina M-je kompromituje się, a najwięcej w sezonie. Jak są przyjezdni.

  • do Rafał z gór

   Rafał z gór , w pełni się z Panem zgadzam. Ubiegłoroczne wakacje w Międzyzdrojach były totalną porażką , ponieważ w trakcie sezonu budowano Aleję Gwiazd , więc hałas i kurz były nie do zniesienia , natomiast przy Promenadzie Gwiazd 14 trwała ( i nadal trwa ) budowa 11. piętrowego molocha. Prace budowlane w trakcie sezonu wakacyjnego , to zwykłe lekceważenie turystów , którzy jadą przez całą Polskę pooddychać czystym morskim powietrzem. W Mielnie prace budowlane na okres wakacyjny były zawieszane , a dlaczego w Międzyzdrojach trwają , to wie tylko włodarz miasta.

  • w takim razie zostało ci Mielno!

   • Masz niebywały tupet , no i Tobie ” zostało ” modlić się o zdrowie , bo o rozum za póżno. 🙁

 4. Zastanawiam się , kto przeprosi mieszkańców i turystów za hałas i kurz przy budowie molocha przy Promenadzie Gwiazd. Tam to dopiero są utrudnienia , ponieważ pracownicy parkują swoje samochody na chodnikach , włącznie z przejściami dla pieszych , a piesi przemykają jezdnią między samochodami. Bywa , że skutecznie blokują jezdnie na 1000 Lecia.

 5. oj człowieku JANUSZE BYZNESSU jak mieli utrudniony przejazd to tylko jeden dzień ale warto zauważyć co się dzieje wkoło mola kupa śmieci brud i smród może tak mało zarabiają ze nie stać zapłacić za wywóz już pojawiają się szczury nie zdążyłam zrobić zdjęcia a jeszcze pytanie gdzie przechowuje artykuły spożywcze goferek że z towarem wchodzą do w

 6. Ta firma już skutecznie utrudnia dojazd do molo. Robią co chcą blokując przy tym wspomniane skrzyżowanie o hałasie i kurzu podczas rozładunku kamieni nie wspominając. Brawo dla geniusza który w szczycie sezonu pozwala na zamknięcie jedynego dojazdu dla przedsiębiorców i dostawców. Chapeau bas!