Mieszkańcy ulicy Kolejowej proszą o interwencje!

„Od roku stoi popsuty samochód, widać na zdjęciu w jakim jest stanie i po prostu blokuje mieszkańcom miejsce postojowe. Czy można coś z tym zrobić?” – piszą mieszkańcy

Przypominamy, iż w innych gminach czy miastach takie pojazdy są usuwane na koszt właściciela. Zazwyczaj już po 30 dniach. Prosimy o interwencje odpowiednie służby. 

12 komentarzy “Mieszkańcy ulicy Kolejowej proszą o interwencje!”
 1. Jest prawidłowo zaparkowany i może tam stać ile chce to jest miejsce parkingowe dla wszystkich a nie mieszkańców bloku Kolejowej 24 czy innego i nie stoi tam od roku to też przekłamanie.

 2. Mieszkanka Międzyzdroje

  On nie jest zapakowany ktoś zrobił sobie darmowy garaż na koszt miasta super po prostu i jeszcze nie jest naszym mieszkańcem blachy Świnoujskie szkoda słów…..

 3. Trochę nie na temat, ale proszę o pewną informację, której nigdzie nie mogę zdobyć. Chodzi mi o sklep wędkarski przy ul. Kolejowej 6, czy jest on obecnie czynny i czy nadal będzie czynny we wrześniu? Może ktoś także wie, czy pani właścicielka prowadzi jeszcze sprawę zezwoleń morskich?

  • zezwolenia morskie można opłacić w domu a sklep jest czynny

   • Dziękuję! Niestety nie zrozumiałem sprawy opłacania, nie mam konta na komputerze, więc chyba muszę zapłacić na poczcie, skąd odpowiednie fomularze?

 4. Na kolejowej jest więcej takich aut co stoją od dłuższego czasu i tylko miejsce blokują, albo mają po 4 samochody i nimi nie jeżdżą tylko miejsca blokuja

 5. pan samochodzik

 6. Jeśli jest opłacone oc, jest zarejestrowany to ma prawo być prawidłowo zaparkowany

 7. stoi w miejscu dozwolonym

  • Słowo klucz „stoi”. Wyraźnie jest niesprawny. To nie jest miejsce na niesprawny samochód. Wcale nie dziwię się mieszkańcom. Nie mówimy o miesiącu (różnie z naprawami bywa). ale o roku!