Kontenery na śmieci uderzały w zaparkowane pojazdy!

Tak wyglądają śmietniki po wywozie śmieci na ulicy Góra Filaretów w Międzyzdrojach.

Enty raz Panom wywożącym śmieci zbyt wielkim trudem było wcisnąć zabezpieczenia i silny wiatr wywiał śmietniki na auta.

Gorące podziękowania dla Panów za skrupulatną pracę. Na miejscu zdarzenia jest Policja, która przesłuchuje właścicieli aut.

 

21 komentarzy “Kontenery na śmieci uderzały w zaparkowane pojazdy!”
 1. To prawda są chamscy i wulgarni kontroli nad sobą niemają

 2. Kto powienien wziąc za to odpowiedzialność? przypadkiem nie kierownik?

  • Odpowiedzialność za to jest po stronie Burmistrza. To on jako zwierzchnik UM jest odpowiedzialny za właściwe realizowanie umowy z firmą z Kamienia Pomorskiego i za należyte wykonywanie przez tę firmę świadczonych usług. Pan Burmistrz lub jego pracownik za to odpowiedzialny powinien wziąć za pióra szefa tej firmy a on swoich pracowników. Insynuowanie że kierownik ZOŚ tu zawininił jest nadużyciem. Niech się Burmistrz weźmie do roboty z taką samą energią (atomową) jaką prezentował w czasie wyborów. No chyba że energia atomowa się skończyła i teraz pozostała ta z węgla

 3. na mojej posesji nie ma problemu z wywozem śmieci, pracownicy z firmy wywozowej sa bardzo uprzejmi, kubły ustawiają na miejscu i nawet zamykają bramę= tak wiec mamy rozne opinie a przecież to jest ciężka i niewdzięczna praca.

 4. W sumie to nie ma się czym martwić. Teraz jest nowa energia która obiecała kadencję dla mieszkańców. Na pewno podniosą standardy i ulżą mieszkańcom. Już widzę uśmiechniętych panów dbających o nasze pojemniki na odpady, odstawiających je tam skąd je wzięli i w dodatku nie pozostawiających ani grama bałaganu

 5. Przeczytałem wszystkie komentarze i powiem Wam jedno to UM jest odpowiedzialny za wywóz śmieci z naszych posesji. Przykre jest to że to nasi radni uchwalili regulamin taki w którym nałożono tylko obowiązki na mieszkańców a zabrakło miejsca na obowiązki UM. Firma którą wybrano niszczy i dewastuje nasze pojemniki o chodząc się z nimi tak jak piszecie. Może zatem czas na wystawianie rachunków za niszczone prywatne mienie?

 6. U moich rodziców też przyjadą śmietniki zostawią tak że samemu trzeba poprawiać bramy nie widzą zostawiają otwartą paranoja . A pan kierownik to co nic nie widzi jak pracują ?

 7. Cieszcie sie,że Wam zabrali bo smietniki miały tylko popularność w robieniu zdjec.Po wystawieniu smietnikow na chodnik ktos z przechodniów dorzucił butelke szklanna i papiery zostały nie zabrane tylko fotka zrobiona.
  Wszedzie gminy odeszły od tej segregacj na papiery osobno,tylko Międzyzdroje górą

 8. U mnie czasem zostawiają wywrocone smietniki a wiec dodatek za prace i jak jest niepoprawnie odejmować z dodatku.

 9. Gdzie jest ich przełożony?

 10. Taki pękaty pan z wąsem jest wiecznie nie zadowolony Cały czas przeklina wyzywa i stawia pojemniki gdzie mu się podoba

  • Też miałem rozmowę z tym panem z wąsem …. po wykonaniu telefonu do firmy i przeprosin od Pani …. sytuacja jest bez zmian !!!!!

  • Czyli pracę zmienić musi, na lepszą.
   A może zmienić powinien swoje nastawienie, do siebie samego?

 11. Pamiętam czasy gdy śmieci wywoził Koros (Remondis) ze Świnoujścia pracownicy nawet sprzątali po wywózce ,jeśli coś spadło to podnieśli,nie mówiąc już o innym stanie aut…..

 12. Na ulicy Traugutta również po wywózce nieczystości Panowie zostawiają śmietniki w wielkim nieładzie,często na środku wjazdu do posesji,chodnika lub gdzie popadnie.Następnym razem pokuszę się o foto,ale czy to coś da???Zgłaszałam w UM ten problem,bez echa.Ciekawe kto zapłaci za zniszczenia w uszkodzonych autach lub za uszczerbek na zdrowiu gdy któryś runie np.na dziecko?Panowie wywożący śmieci,Panie z UM a może ich zwierzchnik???

 13. Panowie nigdy nie odstawiają śmietników! Traktują je: aby szybko aby byle jak i po miesiącu śmietniki zaczynają pękać. Masakra

  • Prywatnymi małymi pojemnikami 120 l tez rzucają, nie zwracają uwagi na to, co im wypada czy wylewa się ze śmieciarki a jeżdżą po terenie zabudowanym tak szybko, że kwestią czasu jest wypadek.

 14. mieszkaniec

  Smietniki pozostawiane czesto na drodze … zniszczone, lamane… byle jak najszybciej