Kolejny etap robót budowlanych dla nowej siedziby KP Międzyzdroje

Mieszkańcy i turyści od trzech lat oczekują na nowy z prawdziwego zdarzenia Komisariat Policji w Międzyzdrojach. Według naszych informacji, z roku na rok spada liczba zatrudnienia funkcjonariuszy Policji w Międzyzdrojach. Nie wiemy, czy powodem są zbyt niskie zarobki, czy mniej chętnych do tej szlachetnej pracy, by służyć Mieszkańcom oraz Turystom. Aktualnie przeważnie patrole pełnią: Policjant wraz ze Strażnikiem Miejskim miasta i gminy Międzyzdroje.

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na wykonaniu III etapu przebudowy nowej siedziby KP Międzyzdroje przy ul. Kopernika 2 w Międzyzdrojach. 2. Zakres prac obejmuje przebudowę pomieszczeń budynku po Staży Granicznej z wykonaniem nowych tynków, malowaniem, wykonaniem sufitów podwieszanych, poszerzeniem otworów drzwiowych i osadzeniem nowych drzwi, wykonanie nowych posadzek, poprawę geometrii biegu schodowego, przebudowę głównego wejścia do budynku, wymianę drzwi wejściowych do budynku oraz przeszkleń klatki schodowej, wymianę instalacji elektrycznych, wykonanie instalacji sanitarnych i niskoprądowych, wyburzenie bunkra na węgiel, docieplenie ścian piwnic, wykonanie masztu łączności (w systemie zaprojektuj i wybuduj), wykonanie zagospodarowania terenu.

Przebudowa strefy wejściowej wraz ze schodami zewnętrznymi do budynku Komisariatu Policji w Międzyzdrojach oraz zmianie lokalizacji miejsc postojowych na terenie działki, na działce o numerze geodezyjnym: 190, zlokalizowanej w obrębie nr 20 jednostki ewidencyjnej m. Międzyzdroje, przy ulicy Mikołaja Kopernika 2 w Międzyzdrojach – z uzyskanych informacji w sieci z maja 2018 roku.

Zamawiającym jest: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

2 komentarze “Kolejny etap robót budowlanych dla nowej siedziby KP Międzyzdroje”
  1. jakaś żenada! budują / remontują od kilku lat i skończyć nie mogą. wstyd! turystów przybywa a liczba policjantów maleje. takie rzeczy tylko w polsce!

  2. Szlachetna?