Jedyna taka majówka !!!

Turyści, którzy wybierają na miejsce wypoczynku nasze miasto przekonali się, że majówka w Międzyzdrojach jest jedyna i wyjątkowa. Zebrani 1 maja w sali koncertowej MDK przekonali się o tym osobiście.

,,Mickiewicz akustycznie”, bo tak brzmiał tytuł pierwszego koncertu to doskonała okazja do wysłuchania tekstów wybitnego polskiego wieszcza w ciekawych, energicznych aranżacjach. Prawdziwą ucztę dla ucha przygotował zespół ,,Piramidy”, który nawiązał szybko kontakt z publicznością udowadniając, że twórczość Adama Mickiewicza jest ponadczasowa.

Koncert poprzedził wernisaż artystki malarki Joanny Surowiec. Wystawa pt.: ,,Fly with the wind” przenosi oglądających w nasycony ciepłymi barwami świat. Warto wybrać się do MDK, aby samemu się o tym przekonać.

Były to pierwsze wydarzenia w bogatym programie międzyzdrojskiej majówki. Przed nami jeszcze wydarzenia sportowe i koncerty. Szczegółowy program dostępny na www.mdk.miedzyzdroje.com lub www.miedzyzdroje.,pl oraz na plakatach.

Pomimo chłodnej aury zapowiada się gorąca atmosfera. Serdecznie zapraszamy!!!

Joanna Ścigała
Rzecznik Prasowy
UM w Międzyzdrojach
Fot. Tomasz Wilkowski MDK

One Response to “Jedyna taka majówka !!!”
  1. Majówka fajna w MDK? A POZA MDK?Zaraz po prawej stronie od mola kulkarze kroją ludzi na szmal? I powiedzcie mi drodzy mieszkańcy MIĘDZYZDROJÓW gdzie jest Policja? ?Chyba jak co roku nic nie widzi.Zawsze mnie to zastanawiało?A o Straży Miejskiej to szkoda gadać.