FG 2019: Przed nami ostatni dzień festiwalu

Sobotni trzeci i ostatni dzień Festiwalu będzie obfitował w wiele wydarzeń. Już od rana zapraszamy najmłodszych na czytanie bajek, przygodę na Lwiej Ziemi i wiele innych  w amfiteatrze, od godz.11.00. Dla młodych przyszłych aktorów – warsztaty teatralne o godz.11.00 w MDK. 

Łowcy autografów mają ostatnią okazję na spotkanie swoich ulubionych artystów podczas sesji autografowej o 13.00 w Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje.

Wyjątkowa gratka dla miłośników Teatru Telewizji w kinie Eva o godz.13.30 spotkanie z Teatrem Telewizji. ,,Wesele” w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego, a o 17.30 zabierze Państwa w muzyczną podróż do przedwojennej Polski Andrzej Strzelecki reżyser i autor scenariusza ,,Paradiso”. Oba wydarzenia zostały nagrodzone w tym roku podczas Festiwalu ,,Dwa Teatry” w Sopocie. 

Czy noc poślubna okaże się koszmarem? Przekonają się ci, którzy wybiorą się na sztukę w reżyserii Olafa Lubaszenki do MDK na sztukę ,,Dwie pary do pary”. Godz. 16.00 i 19.00, ceny biletów 60 zł.

,,Dopokąd” to tytuł recitalu wybitnego polskiego artysty Krzysztofa Tyńca, który śpiewać będzie o ważnych i poważnych tematach lekko, z wdziękiem i dowcipnie. Godz.17.00 sala Marco Polo, Vienna House Amber Baltic, cena biletu 40 zł.

Ostatnim punktem tegorocznej edycji Festiwalu będzie uroczysta gala odciśnięcia dłoni przy Vienna House Amber Baltic.  Podczas gali koncert Anny Wyszkoni, jednej z artystek, która odciśnie dłoń pozostawiając swój ślad w Alei Gwiazd. Wśród znanych aktorów w Alei Gwiazd tego wieczoru również: Anna Gornostaj, Sławomira Łozińska, Mikołaj Roznerski, Zdzisław Kuźniar,Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Tyniec, Krystyna Tkacz. Podczas gali nastąpi odsłonięcie rzeźby poświęconej twórczości Stanisława Barei w 90. rocznicę urodzin. Bilet na galę 40 zł.

Północ i plenerowe kino na plaży ,,Poszukiwany, poszukiwana” film S. Barei zakończy 24.edycję Festiwalu. Serdecznie zapraszamy!

 

One Response to “FG 2019: Przed nami ostatni dzień festiwalu”
  1. Dać się spokój

    Ale pogoda……..