Czy ktoś tu zadba o rośliny i porządek?

Patrząc na zdjęcia, aż nie chce się wierzyć, że można doprowadzić drzewka do takiego stanu? 🙁

„Czy ktoś kontroluje stan roślin i pilnuje porządku przy terenie placu zabaw przy byłym gimnazjum. Roślinność jest sucha. W krzewach zasianych dookoła placu pełno papierków, niedopałków i butelek. I tu też apel do rodziców dajcie dzieciom przykład: zakaz palenia to zakaz palenia i pokażcie, gdzie wyrzuca się śmieci. Szanujmy siebie nawzajem i pracę innych.”

Mieszkanka Międzyzdrojów

Dołączamy się do apelu o zadbanie i pielęgnowanie roślinności przy placu zabaw w byłym Gimnazjum.

9 komentarzy “Czy ktoś tu zadba o rośliny i porządek?”
 1. Te tuje nie zeschly to jest tylko nowa odmiana .

 2. To jest prawda. Międzyzdroje strasznie brudne. A plaża to po prostu wstyd. Ludzie zostawiają butelki, puszki a pety w piach i już. Brak wychowania!

 3. Halo. Obudźcie się. W powietrzu Sahara a Wy macie pretensje, że zieleń usycha??? Ciekawe kto w efekcie końcowym za wodę zapłaci??? A śmieci, butelki, papierki??? No może same urosły? Zacznijcie brudasy sprzątać po sobie to świat wtedy może będzie inaczej wyglądać. Rodzice zacznijcie uczyć swoje dzieci co należy zrobić z papierkiem ale… Najlepiej od siebie nic, a od kogoś wszystko. Szkoda słów.

  • Do informacji teren został posprzątany przez osobę, która napisala artykuł i zrobiła zdjęcia. Więc nie od innych, ale również od siebie. Pozdrawiam

  • ????????????

 4. Właściciel tej posesji odpowiada za ten bałagan

  • Nieprawda, za bałagan odpowiadają ci co śmiecą. Coraz częściej są niedopałki, łupiny słonecznika, butelki. Niestety tyle się mówi o ekologii a ludzie ciągle swoje. Nie ma szacunku do przyrody i do człowieka, który musi to później posprzątać.

  • Zoś działa bardzo nie konkretnie

   • Ten teren nie należy do ZOŚ proszę sprawdzić a nie wypisywać brednie.