Burmistrz poszukuje kandydatów do Społecznej Komisji do Spraw Mieszkaniowych

Burmistrz Międzyzdrojów zaprasza do składania ofert kandydatów na członków Społecznej Komisji do Spraw Mieszkaniowych działającej przy Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach.

14 komentarzy “Burmistrz poszukuje kandydatów do Społecznej Komisji do Spraw Mieszkaniowych”
 1. Panie przewodniczący dieta to utracony dochód jest to tzw ekwiwalent za brak wynagrodzenia za opuszczone godziny pracy. Patrząc na Pana oświadczenie nie widzę żadnego utraconego dochodu więc dlaczego dieta ok 1400zl?Dla przykładu skoro to właśnie Pan proponuję zmiany innym powiem zacząć pracować społecznie. Podobnie radny Sutyla ot tak dla przykładu. Niech mi tu tylko tylko Pan nie mówi że tak bardzo Pan…… Obserwowałem prze ostatnie 8 lat

 2. Skoro są tacy dobrzy czemu radni nie są społecznie jak ci do komisji mieszkaniowej.

 3. W programie sesji w dniu 20.12.2018r. pan przewodniczący zaproponował projekt uchwały odnośnie diet:
  -przewodniczący RM 1340 zł ( Pan Węglorz)
  – wiceprzewodniczący 800 zł( Pan Sutyła, Pan Samołyk)
  – przewodniczący stałych komisji 700 zł( Pan Szlaski, Pan Sutyła)
  -radni będący członkami więcej niż jednej komisji 650 zł
  – pozostali radni 500zł

 4. Nie wieże własnym oczom. Znowu jakaś kolejna biurokratyczna machina. Ludzie czekają na mieszkaniania, a Pan Burmistrzu bawi się w komisje społeczną. To Pan i Pana ludzie są o podejmowania decyzji s nie ludzie we własnej sprawie. Co Pan wyprawia????

 5. Jeśli chodzi o dietę to najwyższa pobiera chyba przewodniczący rady, bo około 1.400zl na rękę miesięcznie. Dieta nie jest opodatkowana,wiec jest to czysta kwota netto do wypłaty.

  • Plotka gminna niesie ze na przyszłej sesji będą cięcia na dietach radnych. Ale dieta przewodniczacego bez zmian…..

 6. Wynagrodzenie nie przysługuje a dieta? Radni też pełnią funkcję społeczną a diety pobierają. Niektórzy wyciągał nawet do 2, 5 tysiska miesięcznie. Praca społeczna nie wyklucza diety. Ja wniosku składał nie będę. Czy z wynagrodzeniem czy bez czy z dietą czy bez na własny wniosek wrogów fundował sobie nie będę

  • 2,5 tys starczy na dwa dni w krakowie czy zakopanym wiec nie dramatyzowac bo w tych czasach moze byc malo. W necie zarabia sie po 10-100 tys przy miedzynarodowych tematach miesiecznie i nikogo to nie boli. Bez pieniedzy lub perspektyw mozna sie stresu nabawic.
   Nagrania z sesji moglyby poduczyc smogowa stolice polski w samorzadnosci na szczegolnych lub nieuprzemyslowionych regionach kraju.

   • Jak to w Krakowie czy w Zakopanem. Przecież wszyscy turyści twierdzą że najdroższe są Międzyzdroje

   • Zalezy w jakim miejscu. Moze troche mniej. Skomplikowany komentarz zainicjowal skomplikowana odpowiedz oparta na domysłach.

 7. Parkingi sa platne wiec jak bez wynagrodzenia ? Jesli beda zmniejszac ilosc oplat wtedy pomyslunkowi z wawymoga nieplacic pracownikom samorzadow, skoro takie sa przepisy?

 8. Komuna.