Burmistrz Międzyzdrojów powołał swojego zastępcę

28.11.2018 r. Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał swojego zastępcę – Beatę Kiryluk.

Pani Beata Kiryluk jest doświadczonym, działającym od 4 kadencji samorządowcem. Była radną gminną i powiatową oraz Starostą Powiatu Kamieńskiego. To za jej kadencji wyprowadzono finanse Powiatu z postępującego zadłużenia, wprowadzając program naprawczy. Z wykształcenia jest pedagogiem. Od prawie 30 lat związana z Międzyzdrojami i ich mieszkańcami.

11 komentarzy “Burmistrz Międzyzdrojów powołał swojego zastępcę”
 1. popieram,to właściwa decyzja

 2. Czyli zadanie nie zostało wypełnione tak jak zakładano?

 3. Widziałem tę Panią na II sesji , która była 29 Listopada. Z artykułu zamieszczonego 1 Grudnia dowiaduję się, że ta tajemnicza pani, która tak podpowiadała Przewodniczącemu RM została 28 Grudnia powołana na stanowisko zastępcy Burmistrza Międzyzdrojów. A na sesji nie widziałem by Burmistrz ogłosił to swoim wyborcom i innym mieszkańcom. To takie trochę nie dżentelmeńskie . Czytałem gdzieś, że relacja z sesji nie była od samego początku, że brakuje jakąś minutkę. A z drugiej strony słyszałem z mniej zacnych źródeł niż ten portal, że w tym niezarejestrowanym fragmencie było jakieś ogłoszenie o zawiązaniu klubu radnych. To może i przedstawienie powołanej pani zastępcy Burmistrza też było w tym brakującym fragmencie? Ale czyżby w minutę ogarnęli dwie tak ważne sprawy? No chyba, że tego nagrania z sesji brakuje więcej niż minutę?

  • Administrator portalu

   Dobry wieczór. Może i nawet z dwie minuty- chwila rozmowy z informatykiem UM (ZOŚ), gdzie mam w końcu stanąć, by transmitować Sesję Rady Miejskiej. Nie wiedziałem, czy mam iść do domu, czy transmitować na żywo :), ponieważ na dwóch tam nie ma miejsca. Nagarem, ale informatyk nie miał dobrego dostępu do swojej kamery (to jest klitka, a nie sala konferencyjna). Kilka ładnych lat nagrywam i jak miałem dobre miejsce, to nigdy nie było wł. za późno (pierwszy raz). Chciałem Wam tu teraz zamieścić link do transmisji z UM, ale nagrał im się totalny bełkot głosowy (niezrozumiały: kompresja- kodeki i nadzwyczajnie cichy) i widzę, że już to nagranie z ost. sesji skasowali. Dobre oprogramowanie, jak ostatnie u mnie (doinstalowałem dodatek db)- daje ten sam poziom głosowy, czy ktoś mówi z mikrofonem, czy bez (nie ma różnicy- automatycznie sobie dobiera tony do ust. db). Zastanawiam się, czy tam przeprowadzono testy przed sesją RM, czy to było, na tzw. chybił, trafił. Ja skończyłem już transmitować dla UM, ale nie oznacza to, że nie będę — można zawsze ustawić kamerę obok Pana Burmistrza lub zawitać od czasu do czasu na komisję RM — piszecie prośby do mnie na e-mail (by nie śmiecić na portalu poza danym tematem) i je zrealizuję (chyba że Szef w dany dzień będzie miał coś ważniejszego w planach). Pozdrawiam i dobrej nocy życzę.

 4. żenada

 5. Dobra decyzja. Pokładam nadzieje w tym duecie.

 6. Świetna decyzja Burmistrza! Gratulacje dla Pani Beaty!

 7. Gratulacje Pani Beato. życze sukcesów.

 8. mieszkaniec

  Brawo, dobrzy ludzie na swoim miejscu, jeszcze raz gratulacje Pani Beato.

 9. Gratulacje Pani Beato , życzę powodzenia!