Bezpieczniejsze Międzyzdroje

11
1483

Do Międzyzdrojów dotarły dziś zakupione przez Urząd Miejski narkotesty i alkomaty. Dzięki wspólnej decyzji radnych o zwiększeniu środków finansowych na ten cel urządzenia pomogą policjantom w walce z osobami kierującymi pod wpływem alkoholu i narkotyków. Sprzęt ten posłuży także policjantom, podczas działań prewencyjnych podczas tegorocznego sezonu wakacyjnego.

Faktem jest, że używki są praktycznie dla każdego na wyciągnięcie ręki. Alkohol również dostępny niemal w każdym, osiedlowym sklepiku. Najbardziej narażeni na nie są młodzi ludzie, którzy coraz częściej za namową rówieśników sięgają po narkotyki lub trunki – i niestety taką młodzież czasami widujemy na naszych ulicach. Łączna kwota, jaką Urząd Miejski przeznaczył na zaopatrzenie Komendy Powiatowej Policji w testery, wynosi 26 tys. złotych.

11 KOMENTARZE

  1. Zastanawiam się nad procedurami w Policji w Międzyzdrojach. Chodzi ta dyrektor szkoły posrawiono jej zarzut art. 70 kw który mówi o niezdolności do wykonywania czynności zawodowych. Nie jestem lekarzem ale osoba która ma powyżej pół promila uważa się za niezdolna do kierowania własnym życiem i powinna być odizolowna do czasu nabycia ponownie zdolności. W tym przypadku 10 h. Gdyby tak postąpiono to nie doszło by do popełnienia przestępstwa przez tą kobietę. To przykra sytuacja dla wszystkich stron. Z miłością do Międzyzdrojów.

  2. Smiechu warte ze do tej pory mola nie zamkneli ,CORONA a tutaj bayery wstawiaja jak Miedzyzdroje sa bezbieczne !!!!!

  3. Kulkarze to wygi z lat 90 wiedzą gdzie smarować żeby jechać ich tak łatwo nie ruszcie, nie ma obaw

  4. nawet policjanci nie potrzebne na domu kultury megafony są ostrzec od czasu do czasu naiwnych wczasowiczów przecież widać na kamerze kiedy grają chyba że nowa energia wpisała to oszustwo jako główną atrakcje Międzyzdrojów

  5. 3-4 policjantów po cywilnemu i powinni zwinąć to kulkowe towarzystwo .5 min. i po zawodach.Wdzięczność naiwnych wczasowiczów zapewniona.:)

  6. Trzy kubki to test na głupotę skoro głupi się rodzą…. alkomaty i narkotesty jak widać bardzo potrzebne

  7. Bezpieczne Międzyzdroje ? a co było mówione wcześniej że nie będzie kulkarzy.I co tylko słońce wyszło i są gdzie jest Policja Panie Burmistrzu ?że o straży miejskiej nie wspomnę?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.