Będzie odkomarzanie w Gminie Międzyzdroje

Komary potrafią uprzykrzyć życie oraz zepsuć wakacje. W tym roku to koniec lipca to okres, kiedy w Międzyzdrojach jest najwięcej komarów. Plaga staje się utrapieniem dla ludzi i zwierząt. Nie możliwe jest przebywanie na świeżym powietrzu.

Dlatego, prawdopodobnie jeszcze dziś o godz. 20:00, w Gminie Międzyzdroje rozpocznie się odkomarzanie.

Burmistrz Międzyzdrojów, informuje że w dniu dzisiejszym tj. 27.07.2020 r. od godziny 20:00 odbędzie się odkomarzanie terenów publicznych. Zalecane jest zachowanie stosownej odległości i omijanie terenów w trakcie wykonywanego odkomarzania. Za utrudnienia przepraszamy.

Kierownik Referatu Ochrony Środowiska
Ewa Sulicka-Scholz

22 komentarze “Będzie odkomarzanie w Gminie Międzyzdroje”
 1. Hallo i Jak pomoglo cos jest Lepiej czy dalej sa komary

 2. Właśnie odkomarzano ulicę Gintera. O godzinie 00.15. Cała ulica nie śpi przez maszynę która ledwo co dymi a hałasuje jak startujący F16 na pace pick-upa. Gratuluję.

  • Jakie inne rozwiązanie?

   • Odkomarzanie o normalnej porze a nie w nocy jak ludzie śpią. Nie mówię o odkomarzaniu w środku dnia ale 19-22 a nie w nocy. Wybrać firmę, która ma co najmniej kilkudziesięciu pracowników i wysłać ekipy w miasto po 2-3 osoby x dmuchawami i kilka takich samochodów naraz. Ludzie na sam widok by szli bocznymi ulicami a nie w tym dymie i jeszcze by dziękowali.

 3. Marudzicie.

 4. A przy okazji: można w końcu nauczyć się poprawnie mówić i pisać po polsku – dzisiaj, jutro, wczoraj… A nie „dzień dzisiejszy”, „dzień jutrzejszy”, „dzień wczorajszy”.

 5. Jaka bzdura odkomarzac kiedy wiadomo że będzie padało.. Wyrzut pieniędzy. Jak zwykle.

  • Nie padało i padać 28 lipca nie będzie. Po godz. 18 może pokropić jedynie.Po nocnym odkomarzaniu (szacunek dla Władz i Słuzb) jest efekt. Dobra decyzja.

  • Typowa polska gospodarka pieniedzmi podatnikow. Odkomarzanie bylo przeprowadzane z reguly na poczatku sezonu!!!. A moze ktos to przespal lub nie liczyl sie z przyjazdem gosci. A ja wlasnie przyjechalam. Pozdrawiam nie tylko pokasanych turystow, ale rowniez Tubylcow M.

   • To taka plaga egipska dla miedzyzdroi kara… Za chciwosc za te podbijanie cen za nocleg… Zadzwoncie teraz… Cyt”tak tak przyyjezdzaj Pani nawet za…… Pln. No pewnie… To kara za niszczenie pieknej miejscowosci i zasyfienienjej betonem….

   • Ludzie!!! Nauczcie sie wreszcie, ze przyjezdzacie do MIEDZYZDROJOW, a nie do Miedzyzdroi. To jest polska PLAGA jezykowa M.

 6. Tak, to skandal. Poza tym opryski robi się po zachodzie słońca. Chodzi nie tylko o turystów, ale i o pszczoły.

 7. a kiedy pryncypał za dziki się weżmie

 8. A pracownicy budujacy sciezke rowerowa uciekli z budowy , nikogo nie widac(czy oni na prawde Maja Termin?)

 9. Będzie ścieżka do Wapnicy…Wszystko będzie.

 10. Czy odkomarzanie się odbyło i czy na terenie miasta czy w sołectwach również?

 11. MACIE słabych doradztwo w pełni sezonu o 20 stej. .Opryski
  Czy wy jesteście normalni ???.
  Czy hucpa tutaj śmierdzi???…
  Pozdrawiam

 12. Z tego co mi się wydaje to takie żeczy robi się chyba wcześniej ??

 13. I deszcz wszystko załatwił.

  • nocny marek

   Chyba w Koziej Wólce padało wieczorem i w nocy z 27/28 lipca 2020 a nie w MIędzyzdrojach.