Zakład Ochrony Środowiska zatrudni pracowników do utrzymania czystości na terenie Międzyzdrojów, do sprzątania plaży, pielenia i podlewania rabat kwiatowych.

,,Zapewniamy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, dobre warunki socjalne – mówi kierownik ZOŚ Joanna Różycka. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, co skutkuje zwiększeniem wynagrodzenia. Osoby zainteresowane proszę o składanie podania w sekretariacie Zakładu Ochrony Środowiska przy ul. Nowomyśliwskiej 86 w Międzyzdrojach pokój numer 4.” Zgłoszenia przyjmowane są do 26 czerwca 2019 roku.

Osoby wybrane poinformujemy telefonicznie i zaprosimy na rozmowę.

 


10 KOMENTARZE

  1. A Pani kierownik mówiła że jak zaistnieje taka potrzeba to założy ten mundurek i będzie sprzątać. No i chyba sytuacja zaistniałą a Pani kierownik bez munduru i nie sprząta

    • na wioskach obowiązuje nie tylko selekcja odpadów ale selekcja mieszkancow na gorszych, dlaczego papier jest wywozony raz w miesiacu i jeszcze nie w terminie !!

  2. Gwarantujemy umowę o pracę…. Łaski nikt nie robi. Istnieje możliwość nadgodzin co skutkuje wzrostem wynagrodzenia…. To nie jest wzrost wynagrodzenia tylko zapłata za przepracowane godziny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj