Zakład Ochrony Środowiska zatrudni pracowników

10
434

Zakład Ochrony Środowiska zatrudni pracowników do utrzymania czystości na terenie Międzyzdrojów, do sprzątania plaży, pielenia i podlewania rabat kwiatowych.

,,Zapewniamy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, dobre warunki socjalne – mówi kierownik ZOŚ Joanna Różycka. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, co skutkuje zwiększeniem wynagrodzenia. Osoby zainteresowane proszę o składanie podania w sekretariacie Zakładu Ochrony Środowiska przy ul. Nowomyśliwskiej 86 w Międzyzdrojach pokój numer 4.” Zgłoszenia przyjmowane są do 26 czerwca 2019 roku.

Osoby wybrane poinformujemy telefonicznie i zaprosimy na rozmowę.

 

10 KOMENTARZE

  1. Wczoraj napisałem, że nie odebrano kartonów. Dzisiaj już zwracam honor, bo worki z kartonami zniknęły.
    Miłego dnia.

  2. A Pani kierownik mówiła że jak zaistnieje taka potrzeba to założy ten mundurek i będzie sprzątać. No i chyba sytuacja zaistniałą a Pani kierownik bez munduru i nie sprząta

    • na wioskach obowiązuje nie tylko selekcja odpadów ale selekcja mieszkancow na gorszych, dlaczego papier jest wywozony raz w miesiacu i jeszcze nie w terminie !!

  3. Gwarantujemy umowę o pracę…. Łaski nikt nie robi. Istnieje możliwość nadgodzin co skutkuje wzrostem wynagrodzenia…. To nie jest wzrost wynagrodzenia tylko zapłata za przepracowane godziny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.