Zachodniopomorska Olimpiada Karate Dzieci i Młodzieży

W sobotę 27 kwietnia 2019 r. w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej, ul. Spokojna 1 w Wolinie odbyła się „Zachodniopomorska Olimpiada Karate Dzieci Młodzieży”.

W zawodach udział wzięli zawodnicy z trzech Federacji Karate województwa zachodniopomorskiego, w kategorii kata, kumite i grappling. Zmagania zawodników we wszystkich konkurencjach były bardzo wyrównane i zacięte, a często walki finałowe kończyły się po dogrywkach. Kiedy one nie rozstrzygnęły wyniku walki, o zwycięstwie decydowała waga zawodnika. Dekoracji zwycięzców Zachodniopomorskiej Olimpiady dokonał Prezes Wolińskiego Klubu Karate Kyokushin Andrzej SAWICKI oraz sensei Dariusz BIELSKI. Patronat medialny zawodów objął portal internetowy – zka.pl.

Zawodnicy Międzyzdrojskiego Klubu Sportowego Bushido zajęli następujące miejsca:

Adrian CZACHERSKI – I miejsce w kumite chłopców 9 lat w kategorii OPEN, III miejsce w kata chłopców do 10 lat, II miejsce w grapplingu chłopców 8-9 lat +37 kg.

Julia KARWICKA – III miejsce w kata junior do lat 16.

Oliwer RUDNICKI – II miejsce w kata junior do lat 16.

Antoni AZARKIEWICZ – II miejsce w grapplingu chłopców 6/7 lat +24 kg, III miejsce w kumite +28kg.

Jakub ŁOŚ – III miejsce w grapplingu chłopców 6/7 lat +24 kg.

Gratulujemy naszym zawodnikom zdobytych miejsc medalowych i życzymy kolejnych sukcesów i rodzicom za opiekę nad naszymi zawodnikami.

Zarząd
MKS Bushido

One Response to “Zachodniopomorska Olimpiada Karate Dzieci i Młodzieży”
  1. Gratulacje dla zawodników i ich osiągnięcia i duże gratulacje i podziękowania do instruktora Andrzeja za przygotowanie zawodników.