TKS Jantar ma powody do dumy. Konsultanci i zawodnicy klubu z niesamowitymi wynikami na turniejach

Taneczny Klub Sportowy świętuje. Konsultanci i zawodnicy odnieśli oszałamiające sukcesy na prestiżowych turniejach w Polsce i zagranicą. Top 48 na największym festiwalu w Wielkiej Brytanii i I miejsce na Grand Prix Polski.

Taneczny Klub Sportowy świętuje. Konsultanci i zawodnicy odnieśli oszałamiające sukcesy na prestiżowych turniejach w Polsce i za granicą. Top 48 na największym festiwalu w Wielkiej Brytanii i I miejsce na Grand Prix Polski.

Anna Zjawińska: Mój wychowanek Marcin Wojtkowiak wraz z partnerką Dominiką Rucińską znaleźli się dzięki swojej ogromnej determinacji, konsekwencji i pracy w Top 48 na największym festiwalu tańca w Blackpool w UK, pokonując 250 najlepszych zawodowych par z całego Świata. Tylko jedna para z Polski znalazła się obok Dominiki i Marcina w tej rundzie. Brawo Dzieci.
No i wielkie brawa dla młodszych, ale jakże utalentowanych i utytułowanych zawodników-konsultantów naszej Szkoły w tańcach standardowych Marcina Kleista i Julii Bień, którzy w sobotę na międzynarodowym turnieju WDSF Strawberry Dance Forever we Wrocławiu zajęli III miejsce a dzień później w Bydgoszczy na turnieju z cyklu Grand Prix Polski I miejsce. Obu parom gratuluję z całego serca. Będą uczyć na naszym letnim zgrupowaniu tanecznym w Choszcznie. Już nie mogę się doczekać.

fot. TKS Jantar