Występy Gwiazd – bezpłatnie z Kartą Mieszkańca

Kulturalnie z Międzyzdrojską Kartą Mieszkańca. Dołącz do tych, którzy posiadają już swoją Kartę i korzystaj ze zniżek, rabatów i przywilejów ! Karta Mieszkańców to projekt, który ma ułatwić życie mieszkańcom Gminy Międzyzdroje, a także przynieść im konkretne korzyści.

fot. Festiwal Gwiazd

W gminie takiej jak nasza – opartej przede wszystkim na ruchu turystycznym, chcemy docenić wkład Mieszkańców w jej współtworzenie. Posiadanie Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca będzie uprawniało do korzystania z szerokiej oferty kulturalnej w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach i to bezpłatnie. Międzyzdroje to miasto, które w Polsce kojarzone jest z „miastem gwiazd”, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program artystyczny – spotkania ze sztuką, różnych gatunków i stylów: teatr, widowisko muzyczne, kabaret, muzyka czy stand up. Każdy znajdzie coś dla siebie.

fot. Festiwal Gwiazd

Wystarczy być lub stać się posiadaczem Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca, śledzić na bieżąco nasze informacje, odebrać bilet w wyznaczonym terminie i miejscu.

Co proponujemy Państwu w najbliższym czasie?

  • 14 lutego – romantyczny koncert Stanisława Sojki, z okazji święta zakochanych – Walentynki, któż nie zna utworu „Tolerancja” „Życie nie tylko po to jest, by brać…”.
  • 8 marca – wieczór kabaretowy – piosenki, monologi i skecze – wystąpią artyści Teatru Polskiego ze Szczecina tworzący kabaret Czarny Kot Rudy, z okazji Dnia Kobiet.
  • 9 kwietnia – widowisko muzyczne „Piosenka ci nie da zapomnieć” Teatr Broadway zabierze nas w muzyczną podróż znanych i lubianych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej.
  • 30 kwietnia – spektakl „A mi to rybka”, w wyśmienitej obsadzie: Andrzej Deskur, Daria Widawska, Wojtek Solarz i Michalina Sosna. „Czy wszystkie skrywane sekrety w końcu wyjdą na jaw czy rybka zachowa je dla siebie…?” o tym możecie Państwo przekonać się sami.
  • 30 kwietnia – koncert Baranovski – właść. Wojciech Baranowski – polski wokalista i kompozytor, autor tekstów oraz pianista. Wśród jego piosenek wymienić można m.in. „Czułe miejsce”, „Luźno”, „Mamo”, „Dym” czy „Sam”.
  • 01 maja – koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy – zespół w 2005 r. zdobył nagrodę dziennikarzy w koncercie TOPtrendy. Przypomnijmy sobie ich utwory… a szczególnie jeden z nich „Byłaś dla mnie wszystkim”.
  • 02 maja – spektakl „Wdzięczna noc” w obsadzie: Anna Podgórzak, Michał Janicki, Mirosław Kupiec. To spektakl pełen humoru i akcji „Osią tej poetyckiej sytuacji w jakiej znaleźli się Pan Kolega i Drugi Pan Kolega jest dziewczyna pojawiająca się znikąd i odchodząca w nieznane”…
  • 02 maja – koncert Smolasty – właść. Norbert Smoliński – polski raper i producent muzyczny tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Jego utwory to m.in. „Duże oczy”, „Oh Daddy”, „Ratuj” czy „Raj”.


Już wkrótce przedstawimy Państwu kolejne propozycje wydarzeń i imprez kulturalno- rozrywkowych organizowanych w Sali Teatralnej MDK, Amfiteatrze i w plenerze. Chcemy zaproponować też nowe otwarcie i zaprosić Mieszkańców naszej gminy do współtworzenia kalendarza imprez. Aby wysłuchać głosu i potrzeb we wrześniu br. zaprosimy Państwa do udziału w wyborze np. jaki koncert, spektakl, czy z kim chcielibyście się spotkać: aktor, satyryk, sportowiec, ciekawa postać, mając na uwadze fakt, że to często kręgi artystyczne decydują o tym, co możemy pokazać publiczności. To już wkrótce. Będziemy Państwa na bieżąco informować o szczegółach naszych działań i planów.

Mateusz Bobek – Burmistrz Międzyzdrojów
Artur Duszyński – Międzynarodowy Dom Kultury
Referat Promocji Kultury i Turystyki

2 komentarze “Występy Gwiazd – bezpłatnie z Kartą Mieszkańca”
  1. nie każdy Mieszkaniec może mieć kartę mieszkańca

  2. Nie każdy mieszkaniec może mieć kartę mieszkańca mimo że się mieszka w Międzyzdrojach ponad 20 lat i płaci się podatek od nieruchomości , czyli nie wszyscy są równi