Rekordowy Sylwester w Międzyzdrojach – dni pełne ekscytujących wydarzeń

Międzyzdroje, 30.12.2023 – Trwający trzydniowy sylwester w Międzyzdrojach okazał się być niezapomnianym wydarzeniem pełnym rekordów, muzyki i rozrywki. Już pierwszy dzień przyniósł wiele niepowtarzalnych przeżyć, a uczestnicy mogą spodziewać się jeszcze więcej emocji w dniu drugim.

fot. Facebook – Międzyzdroje

Rekordy i Ekscytujące Wydarzenia

W sobotę, 30 grudnia 2023 roku, Międzyzdroje przywitały swoich gości kolejnym dniem sylwestrowego szaleństwa. Dzień zapowiadał się jako prawdziwe święto rekordów i rozrywki. Oto niektóre z głównych atrakcji:

„Największa Amplituda Temperatur” – Piotr Marczewski (10:00) Piotr Marczewski, odważny i pełen pasji, postanowił zmierzyć się z wyzwaniem ustanowienia rekordu Guinnessa w kategorii „Największa Amplituda Temperatur”. Jego próba przechodzenia z sauny do kriokomory na pewno zapisze się w historii jako wyjątkowy wyczyn.

„Najdłuższy Czas Kontaktu Ciała z Lodem” – Katarzyna Jakubowska (12:00) Katarzyna Jakubowska, kobieta pełna determinacji i siły, podjęła się próby ustanowienia rekordu Guinnessa w kategorii „Najdłuższy Czas Kontaktu Ciała z Lodem”. To wydarzenie dostarczyło widzom niezapomnianych wrażeń.

Relaks i Zabawa przez Cały Dzień Jeśli potrzebujesz chwili relaksu, miasto przygotowało wiele atrakcji. Balia z lodem, sauna i jacuzzi były dostępne od rana do wieczora, zapewniając odprężający wypoczynek.

Komora Kriogeniczna (12:00) Dla tych, którzy szukali nieco bardziej ekstremalnych doznań, komora kriogeniczna była idealnym miejscem. Zanurzenie się w mroźnym świecie tego urządzenia na pewno odświeżyło ciała i umysły.

Dziecięce Animacje – Aleja Gwiazd (13:00) Dla najmłodszych uczestników sylwestra przygotowano specjalne animacje, które wypełniły ich dzień uśmiechem i radością.

Wielkie Gotowanie i Gorąca Zupa dla Każdego – Aleja Gwiazd (14:00) Wspólne gotowanie i smakowanie gorącej zupy to doskonały sposób na tworzenie wspomnień i cieszenie się wyjątkową atmosferą tego sylwestrowego wydarzenia.

Największe Hity Disco – DJ SET – Amfiteatr (18:00) Wieczorem DJ przygotował specjalny set z największymi hitami disco, co pozwoliło uczestnikom wrócić do czasów, gdy ten gatunek muzyki królował na parkietach.

Koncert Specyficzni – Amfiteatr (19:00) Grupa Specyficzni wypełniła Amfiteatr swoim energetycznym występem, dostarczając publiczności muzycznej uczty i niekończących się emocji.

Największe Hity Disco – DJ SET – Amfiteatr (20:20 – 21:00) Wieczór zakończono kolejnym ekscytującym DJ SET’em, który skłonił wszystkich do tańca.

Niesamowite Przeżycia

fot. Facebook – Międzyzdroje

To tylko wstęp do tego, co czeka uczestników na ostatni dzień sylwestra w Międzyzdrojach. Organizatorzy zachęcają wszystkich do przybycia i udziału w tych niezapomnianych chwilach. Rekordowy sylwester obiecuje być nie tylko wyjątkowy, ale także pełen ekscytujących przeżyć. Bądźcie gotowi na więcej emocji i niespodzianek! 🌠 #SylwesterMiędzyzdroje #RekordowySylwester #MagiaNowegoRoku

fot. Facebook – Międzyzdroje

Niezapomniana noc pełna muzyki, śmiechu i wspólnych przeżyć za nami, ale to jeszcze nie koniec! Jutro, w ostatni dzień tego niesamowitego roku, czeka nas kolejna dawka niezwykłych wrażeń. Zapraszamy Was serdecznie do uczestnictwa w kolejnym dniu sylwestrowym, pełnym rekordów, koncertów, zabawy i niespodzianek! 🎉

Taneczna zabawa na amfiteatrze rozpoczęła się już o godzinie 20:00. Przypominamy, że Miasteczko Zimna działa aż do 22:00. Nie przegapcie tego wyjątkowego sylwestrowego wydarzenia!

One Response to “Rekordowy Sylwester w Międzyzdrojach – dni pełne ekscytujących wydarzeń”
  1. Mieszkaniec.

    Specyficzni byli super. Natomiast Krzysiu vel Gibson – słabo strasznie. Brak formy widać. Więcej grania, mniej gadania. Sama impreza Ok:)