Wielki festiwal food trucków w Międzyzdrojach!

Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy w pełni! 30, 31 lipca i 1 sierpnia 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Międzyzdrojach pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców i gości swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce przy ul. Nowomyśliwskiej.

30, 31 lipca i 1 sierpnia 2021 r. – ul. Nowomyśliwska

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wróciły do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie lata z food truckami w Międzyzdrojach będzie miało miejsce w długi weekend od 30 lipca – 1 sierpnia. Organizatorzy zlotu zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu. 

Do Międzyzdrojów zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. 

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce. 

4 komentarze “Wielki festiwal food trucków w Międzyzdrojach!”
  1. Czy można kontakt organizatorów?

  2. spoko inicjatywa szkoda że tak daleko od promenady

  3. Mniam mniam ?