Sportowa duma Międzyzdrojów

Od lat Międzyzdroje słyną z inwestowania w sportowców. Mamy piękne obiekty sportowe i mnóstwo osiągnięć w tej dziedzinie. Na terenie naszej gminy trenują chłopcy i dziewczęta, młodsi i starsi.

21 stycznia tego roku Burmistrz Mateusz Bobek podpisał 9 umów na stypendia sportowe na 2020 rok. Łączna kwota to 52 000 zł. 

fot. miedzyzdroje.tv

„ Ilość osiągnięć sportowych naszych sportowców jest naprawdę imponująca. Tak na arenie wojewódzkiej, jak i ogólnopolskiej. Cieszą mnie doskonałe wyniki, ale i ogromne zainteresowanie sportem naszych mieszkańców. Bo dzięki temu mamy wysportowaną młodzież, która nie siedzi tylko przed komputerami. Sam uprawiam sport i wiem, jak ważny jest w życiu. I pewnie nigdy nie będę mógł równać się z naszymi wybitnymi sportowcami, jednak mogę zapewnić, że w budżecie gminy nigdy nie zabraknie dla nich pieniędzy” – powiedział Burmistrz Mateusz Bobek. 

W gronie osób, którym przyznano stypendia są medaliści: 5 zawodników z UKS Chrobry, jedna zawodniczka z ASI Bielik oraz 3 zawodników z MKS Bushido.  Ich wyniki to wysiłek codziennych treningów, wyrzeczenia, ale także starania i praca rodziców i trenerów, którym należą się ogromne podziękowania za ich trud. 

6 komentarzy “Sportowa duma Międzyzdrojów”
 1. Chyba możemy poznać naszych ulubieńców z imienia i nazwiska i ich osiągnięcia w minionym roku 2019!?
  No chyba, że są chronione jak listy poparcia do nowej KRS ?
  RODO nie ma tu nic wspólnego!!!
  Czekamy !!!

 2. A mozna poznac nazwiska i osiagniecia?

 3. Znam zawodnika ktory nalerzy do kadry Narodowej ale guzik dostal bo klub jest w Kamieniu po to jest samorzad i burmistrz aby durnowate przepisy zmieniac

  • Ale o co chodzi? Jak jest w Kamieniu i reprezentuje Kamień, to niech Kamień mu wypłaca stypendium.

   • Kamień mu nic nie wypłaci bo jest mieszkańcem gminy Międzyzdroje i tu jest pies pogrzebany

 4. A poznamy nazwiska stypendystów?
  RODO chyba nie obejmuje wydatków ze środków publicznych?