Sesja autografowa w drugi dzień Festiwalu Gwiazd

W samo południe drugiego dnia Festiwalu Gwiazd licznie zgromadzona publiczność spotkała się z aktorami. W festiwalowej sesji autografowej uczestniczyli: Milena Suszyńska, Sambor Czarnota, Michał Roznerski, Piotr Szwedes, obsada grająca w spektaklu „Kłamstwo” w reżyserii Wojciecha Malajkata.

Aktorzy zapraszali na sztukę, która odbywać się będzie o godzinach 16.00 i 19.00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. Spektakl „Kłamstwo” to wyśmienita i przenikliwa komedia z inteligentnymi gagami wymagającymi myślenia. Oprócz pytań dotyczących dzisiejszego występu, aktorów pytano o występy w serialach telewizyjnych i w filmach.

A już jutro zapraszamy wszystkich na spotkanie autorskie z Andrzejem Pągowskim z książką „Być jak Pągowski” i spotkanie autorskie „La La Poland”. Na popołudnie polecamy Spektakl „Bóg Mordu” i „Życiorys” w Vienna House Amber Baltic oraz spektakl „Alibi od zaraz” – Teatru Capitol w Międzynarodowym Domu Kultury. Pod wieczór odbędzie się mecz piłkarski Artystów z Samorządowcami na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach.

Na koniec coś dla ucha „Lista Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia” z udziałem Marka Niedźwieckiego o godzinie 19.00 w Vienna House Amber Baltic.
Zapraszamy!

Tomasz Rychłowski
Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą
UM w Międzyzdrojach

fot. Tomasz Rychłowski, Łukasz Łuszczek