Rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Prezent dla Mamy”

22 maja 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 23 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Prezent dla Mamy”. W czasie zajęć dzieci, wykorzystując recykling, stworzyły piękne kwiatowe łączki.

Powstały one z wytłoczek po jajkach, słomek, styropianu, bibuły i farb. Później wykonały przepiękne laurki 3D z życzeniami. Wykonane prace, dzieci wręczą mamom 26 maja z okazji Dnia Matki.
Organizatorami warsztatów byli: Miejska Biblioteka Publiczna, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy.

Część materiałów plastycznych na warsztaty w Bibliotece zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2018 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach. Warsztaty w Wapnicy zrealizowano w ramach projektu „Klubik Rodzinny – Od Juniora Do Seniora” dofinansowanego ze środków gminy Międzyzdroje. Realizatorem projektu jest Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”.

Pełna galeria zdjęć – kliknij

Bibliotekarze