Przed nami Sylwester Miejski

Przed nami najbardziej rodzinne święta w roku a po nich czas zabawy, rodzinnych wyjazdów na przykład do Międzyzdrojów. Turyści przyjeżdżający do nas w tym okresie nie wyobrażają sobie wypoczynku bez szampańskiej zabawy podczas Sylwestra na międzyzdrojskiej promenadzie.

W tym roku zapraszamy mieszkańców i turystów do amfiteatru. Miejski Sylwester rozpocznie się o godz.21.00 i potrwa do 2 w nocy. Zapowiada się szalona zabawa, którą poprowadzi przebojowy DJ Jazzek, a uatrakcyjni ją występ zespołu tanecznego „Patman Crew”, uczestników programu ,,Mam Talent”.

Komendant Straży Miejskiej informuje, że na teren amfiteatru i w jego otoczeniu nie będzie można wnosić szklanych butelek, prosi się także o nieodpalanie fajerwerków.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników Sylwestra Komendant Straży Miejskiej informuje, że na teren amfiteatru i w jego otoczeniu nie będzie można wnosić szklanych butelek, prosi się także o nieodpalanie fajerwerków. Na trawniku naprzeciwko Informacji Turystycznej będzie wyznaczona specjalna strefa do ich odpalania. Wydarzenie będzie zabezpieczone przez Straż Miejską, Policję i strażaków OSP Gminy Międzyzdroje. 

Już dziś serdecznie zapraszamy. Nie może tam Państwa zabraknąć!

8 komentarzy “Przed nami Sylwester Miejski”
  1. Troszkę nieodpowiedzialne jest organizowanie sylwestra w amfiteatrze, jedno wyjście i ścisk, ktoś mało rozgarniety to organizuje w takim miejscu !!! Jeżeli już to scena przed molo lub koło Amber i wtedy A nigdy amfiteatr, do pierwszej tragedii

  2. Janusze już się zjeżdżają z Polski już strzelają petardami nie mogą wytrzymać do sylwestra? mam nadzieję że sobie łapy poparzą?

    • oj biedny czesio zawzięty i zazdrosny nie nawidzi całej Polski… ale jak juz nazbierasz i wyruszysz w świat to pamietaj o tym że wszedzie poza twoją miejscowina nigdzie cie nie lubią

      • Nigdzie się nie wybieram nie jeżdżę nikomu strzelać pod oknami i wydzierać mordę 3 dni przed Sylwestrem w Międzyzdrojach jest mi najlepiej nie ma takiego drugiego miasta jak to

  3. W Zakopanym i Warszawie zakaz fajerwerków a w Międzyzdrojach gdzie miasto zarabia miliony dalej zasciankowosc i huki jak w sredniowieczu zamiast laserów.

  4. A ja powiem tak:WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA DLA WSZYSTKICH MIĘDZYZDROJAKÓW ORAZ TYCH KTÓRZY PRZYJECHALI DO NASZYCH PIĘKNYCH MIĘDZYZDROJÓW DUŻO PREZENTÓW I OCZYWIŚCIE ZDRÓWKA ???