Prysznice Plażowe – zostaną zainstalowane przy zejściach na plażę.

Miło jest wychodząc z plaży obmyć się po morskiej kąpieli. Już w następnym roku będzie to możliwe na międzyzdrojskiej plaży.

Gmina Międzyzdroje otrzymała bowiem dofinansowanie na wykonanie prysznicy plażowych. Zostaną one zainstalowane przy 3 zejściach na plażę  – C,F,H. Wraz z prysznicami wykonane zostaną przyłącza wodno – kanalizacyjne do ich zasilania, które posłużą w przyszłości do budowy ogólnodostępnych toalet. Inwestycje te przyczynią się do większego komfortu korzystających z plaży użytkowników, ale co ważne będą mieć również wpływ na ochronę przyrody, przed zbyt dużą ingerencją człowieka w teren wydm.

Projekt jest możliwy do realizacji w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze na lata 2014 -2020, Infrastruktura turystyczno – rekreacyjna Zalewu Szczecińskiego i okolic, LGR Zalew Szczeciński. Koszt całego projektu to 317 496,92 zł brutto, wartość przyznanej dotacji to aż 219 693,00 zł.

3 komentarze “Prysznice Plażowe – zostaną zainstalowane przy zejściach na plażę.”
  1. Żartujesz chyba.
    Woda w takim miejscu ma cenę taką jak woda do podlewania ogródków, prysznice będą czynne tylko 3 miesiące w roku.
    Osobiście uważam to za kolejny magnes przyciagajacy turystow.

  2. zdążą do końca sezonu zrobić te prysznice

  3. gościu miasta nie stać PRZECIEŻ W LECIE NIE IDZIE PRZEJŚĆ PRZEZ ULICĘ BO TŁUMY WALĄ i miast biedne no proszę bez takich tekstów