Projekt Plaża TVN – w ten weekend w Międzyzdrojach

Ekipa TVN kolejny raz zaprasza do wielkiej wspólnej podróży po polskim wybrzeżu – w skrócie – zapraszamy na Projekt Plaża! Siedem najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, siedem wspólnych weekendów.

Najbliższa miejscowość na trasie Projektu to Międzyzdroje! Czekamy na Was od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-17:00, a w strefach Letniego Kina i Muzyki w piątki i soboty od 10:00-24:00.

Jak co roku kluczowe są dla nas: sport, aktywności fizyczne i dobra zabawa. Nasze plażowe miasteczka będą tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na deskach SUP, kajaki, ścianka wspinaczkowa, tor skimboardowy i trampolina. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby, siatkówka plażowa, beach tennis oraz streching. Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”. Natomiast dla fanów Hotelu Paradise przygotowaliśmy spotkania z uczestnikami programu – Kasprem i Laurą (sobota i niedziela 12:30). 

Projekt Plaża to nie tylko plażowe miasteczka! Strefa Letniego Kina i Muzyki w tym roku będzie działać w wydłużonych godzinach. W ciągu dnia zapraszamy do wybranych przez nas foodtrucków. Dla najmłodszych zaplanowaliśmy gry i zabawy.

Wieczorami rozgrzeje nas dobra muzyka – piątek DJ Daaz, sobota 19:00 koncert Sabiny Jeszki finalistki „Mam Talent”! Tradycyjnie zadbamy też o kinomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się przy dobrym filmie w strefie Paramount. Specjalne pokazy filmowe odbędą się w piątki i soboty o godzinie 21:30. W Międzyzdrojach zapraszamy na filmy „Forrest Gump” oraz „Pulp Fiction”.

A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będziemy w programie „Dzień Dobry Wakacje”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień”. Nie zbraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – cudownego letniego klimatu!

Nie może Was zabraknąć!

Zapraszamy!

Po więcej szczegółów zapraszamy na nasze social media:

Instagram: projekt_plazatvn

FB: Projekt Plaża

One Response to “Projekt Plaża TVN – w ten weekend w Międzyzdrojach”
  1. Dobrze, że zostałem ostrzeżony. W te dni trza iść na plażę niestrzeżoną, jak najdalej od tej stacji telewizyjnej.