Proekologiczny Mecz Lekkoatletyczny Międzyzdrojach

Dnia 9 maja na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach odbył się „Proekologiczny Mecz Lekkoatletyczny. Organizatorem zawodów była Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje, która realizowała zadanie z Programu Społecznik w ramach przyznanej mikrodotacji.

Realizacja zadania odbyła się za pośrednictwem Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. W zawodach wystartowało prawie 240 uczestników z 14 klubów województwa zachodniopomorskiego w kategoriach U10, U12 i U14. Oczywiście nie zabrakło najliczniejszej 35 osobowej reprezentacji AL Międzyzdroje, która dzielnie rywalizowała z swoimi rówieśnikami w takich konkurencjach jak biegi na 60m, 100m, 300m czy 600m oraz w konkurencjach technicznych skok w dal i skok wzwyż. Podczas zawodów młodzi uczestnicy byli edukowani za pośrednictwem tablic edukacyjnych o używaniu ekologicznych produktów oraz używania ekologicznych toreb.

Każdy uczestnik zawodów otrzymał medal z drewna, bawełnianą torbę na zakupy oraz coś słodkiego. Całość zawodów była obsługiwana przez profesjonalnych sędziów z Zachodniopomorskiego Związku Lekkiej Atletyki, natomiast nad zdrowiem i opieką medyczną czuwał ratownik. Zawody zostały sfinansowane z środków Programu Społecznik oraz z budżetu Gminy Międzyzdroje.

2 komentarze “Proekologiczny Mecz Lekkoatletyczny Międzyzdrojach”
 1. dobry gospodarz

  ciekawe czemu nie napisaliście o pani dyrektor szkoły która nie tylko , że przyszła do pracy pijana to jeszcze po tych niezbyt czystych uliczkach jeździła pijana samochodem. Uważam , że jak się chwalić to ze wszystkiego. Zresztą wcale mnie to nie dziwi bo waszym idolem jest niejaki czaskoś zwany „klockiem” z Warszawy

 2. Witam,

  Medale z drewna???
  Ludzie obudźcie się czas najwyższy powiedzieć NIE dla Globalistycznej-Marksistowsko-Socjalistoczo-Komunistycznej-Demokratyczno-Liberalnej UTOPI zwanej Globalne Ocieplenie, które nie ma nic wspólnego z globalnym ociepleniem a jedynie wprowadzanie horroru oraz rujnowanie gatunku ludzkiego na ziemi.

  Podawiam.
  Krzys