Nowe rzeźby kwiatowe w już Międzyzdrojach

Nowe rzeźby kwiatowe pojawiły się w Międzyzdrojach. Motyl, Biedronka i słynny paw Tolek to najsłynniejsze kompozycje kwiatowe w naszym mieście. Od wczoraj możemy podziwiać kuter/statek oraz rybaka. Okręt kwiatowy stanął tuż przed wejściem na międzyzdrojskie molo a rybak na dziedzińcu nowych pawilonów handlowych.

Dodatkowo teren przy nowo otwartych pawilonach handlowych uświetniły postawione drewniane rzeźby naszego lokalnego artysty Janusza Oleksego. Poniżej prezentujemy nowe atrakcje fotograficzne dla naszych turystów.

12 komentarzy “Nowe rzeźby kwiatowe w już Międzyzdrojach”
 1. Wszystko ladnie i pieknie, ALLE plaza brud i ubustwo, smiecie, szklo w piasku, niebezpieczne dla bosych stop. Resztki jedzenia frajda dla dzikiej swini.

 2. Mieszkaniec 2

  Promenada jest piękna ,byłam, widziałam .

 3. Bardzo mi się podoba,jest pięknie.

 4. Najładniejsze rzeźby powstają na rogu bukowej i gintera i są to rzeźby z cieżkiego dymu po palonych smieciach. Trują się wszyscy sąsiedzi. Nagrodę przyznać!

 5. Muszę przyznać że wszystko to wygląda pięknie. Brawo za pomysł i wykonanie. Park rzeźb też zapowiada się ciekawie i ładnie. Nasze miasto jest piękne i już

 6. Super.

 7. Mieszkanka ul Mickiewicza

  Teraznirjsza wladza naprawde jest mega! Nikt tyle nie inwestowal w Mje wczesniej.

 8. Ślicznie.

 9. Wandalizm pierwsza noc i pierwsza kradzież kwiatków z łódki, dramat ludzie to chamy

 10. Brawo Miedzyzdroje bardzo ładnie teraz tylko jakaś oszklona kawiarenka z widokiem na morze która czynna by była przez cały rok.

 11. to nie jest rybak tylko wędkarz

 12. Wunderschön!