Nowe rzeźby kwiatowe w już Międzyzdrojach

12
3952

Nowe rzeźby kwiatowe pojawiły się w Międzyzdrojach. Motyl, Biedronka i słynny paw Tolek to najsłynniejsze kompozycje kwiatowe w naszym mieście. Od wczoraj możemy podziwiać kuter/statek oraz rybaka. Okręt kwiatowy stanął tuż przed wejściem na międzyzdrojskie molo a rybak na dziedzińcu nowych pawilonów handlowych.

Dodatkowo teren przy nowo otwartych pawilonach handlowych uświetniły postawione drewniane rzeźby naszego lokalnego artysty Janusza Oleksego. Poniżej prezentujemy nowe atrakcje fotograficzne dla naszych turystów.

12 KOMENTARZE

  1. Wszystko ladnie i pieknie, ALLE plaza brud i ubustwo, smiecie, szklo w piasku, niebezpieczne dla bosych stop. Resztki jedzenia frajda dla dzikiej swini.

  2. Najładniejsze rzeźby powstają na rogu bukowej i gintera i są to rzeźby z cieżkiego dymu po palonych smieciach. Trują się wszyscy sąsiedzi. Nagrodę przyznać!

  3. Muszę przyznać że wszystko to wygląda pięknie. Brawo za pomysł i wykonanie. Park rzeźb też zapowiada się ciekawie i ładnie. Nasze miasto jest piękne i już

  4. Teraznirjsza wladza naprawde jest mega! Nikt tyle nie inwestowal w Mje wczesniej.

  5. Wandalizm pierwsza noc i pierwsza kradzież kwiatków z łódki, dramat ludzie to chamy

  6. Brawo Miedzyzdroje bardzo ładnie teraz tylko jakaś oszklona kawiarenka z widokiem na morze która czynna by była przez cały rok.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.