Międzyzdroje wracają do gry! Uwaga na niebezpieczny lód.

Walentynkowy weekend w Międzyzdrojach upływa pod znakiem przepięknej, słonecznej i zimowej pogody. W związku z poluzowaniem obostrzeń epidemicznych 12 lutego, na ulicach widać sporo turystów i spacerowiczów. Otwarte parkingi są pełne, restauracje serwujące dania na wynos działają pełną parą, a hotele mają sporo gości. Nie wiadomo na jak długo? Czy rząd znowu zdecyduje się na wprowadzenie obostrzeń? To wszystko zależy od nas.

Widok zamarzniętego morza przywołuje wspomnienia sprzed lat. Jednak wielu turystów nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia, jakie niesie ze sobą chodzenie po zamarzniętym lodzie. Apelujemy o rozwagę. Nie wchodźmy na lód!

Walentynkowy weekend w Międzyzdrojach @ 2021 – miedzyzdroje.tv
14 komentarzy “Międzyzdroje wracają do gry! Uwaga na niebezpieczny lód.”
 1. Roman ty powinieneś jej podlegać??

 2. Roman o co ci chodzi czy na duże fale czy na lód jedno i drugie to imbecylizm ?

  • I o to chodzi, ze to imbecylizm!!
   A durni ludzie ciągną w to jeszcze dzieci, jakby myśleli, że są nieśmiertelni. Ale na tym właśnie polega selekcja naturalna.

 3. Pffff jak latem przy czerwonej fladze rodzice ciągną dzieciaki do wody „bo fale”, to wcale mnie nie dziwi że teraz je ciągną na lód…
  Selekcja naturalna, pretendenci do nagrody Darwina.

  Zachwyt, że turyści najechali, a teraz proszę pokazać co po nich zostało: pełno śmieci na plaży – butelki po alkoholu, opakowania po jedzeniu na wynos, a najwięcej to po grzanym winie!! No i oczywiście psie kupy! Bo ludzie to wiadomo, po śladach na śniegu widać, że na wydmy chodzili za potrzebami…

  • A po tobie co zostaje w domu albo jak gdzieś jedziesz? To samo.

   • To co każdy ma w domu to już jego broszka. U siebie to możesz mieć i nawet stertę śmieci pod sufit jak lubisz.
    Ale nie rozumiesz, że chodzi o ten syf, którzy turyści zostawiają po sobie?? Skoro mają siły wnieść na plażę pełne butelki, kubki alkoholu, torby z jedzeniem, to chyba daliby radę też wynieść po sobie puste (lekkie) opakowania i wyrzucić do kosza a nie pod nogi?? Człowiek potem idzie na spacer i średnia to przyjemność mieć dookoła śmieci, że o papierzakach już nie wspomnę….

   • Jak będą za dużo śmiecić trzeba będzie wprowadzić większe mandaty za to, niestety.

 4. Jakoś nikt się nie bał chodzić po tych muldach na takim terenie nie trudno o kontuzję czy plażę też powinni odśnieżyć.

 5. To był udany weekend, ludzie uśmiechnięci.

 6. Właśnie dzisiaj byłam w Międzyzdrojach zaparkowanie samochodu graniczyło z cudem.Po 1,5 godziny udało nam się zaparkować na parkingu.Wladze miasta powinni pomyśleć aby pousuwać snieg zalegajacy miedzy jezdnia a chodnikiem.

 7. Jeżeli wiadomo gdzie i jak to można pochodzić.Ale jednego nie rozumiem dlaczego rodzice zabierają swoje dzieci na lód ?.Jest to chore i co najgorsze robią to po to żeby sobie zrobić zdjęcie ???

 8. Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem, co do tematu lodu. No prawie wszystko jest dla ludzi, bo trucizn nie polecam.