Już wkrótce Bieg Śniadaniowy!

12
2650

Czym dla ptaka są skrzydła, tym dla człowieka – przyjaźń …

Przed nami 18. edycji Biegu Śniadaniowego i 22. Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny im. Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego. 17 sierpnia mija  22 lata od tej tragicznej chwili, kiedy świat sportu stracił  znakomitych polskich mistrzów olimpijskich w konkurencjach lekkoatletycznych: kulomiota – W. Komara i tyczkarza -T. Ślusarskiego. To stąd 17 sierpnia 1998r. wyruszyli  w swoją ostatnią podróż…W rocznicę ich śmierci KB „Sporting” Międzyzdroje, przy udziale i wsparciu gminy Miedzyzdroje organizował to piękne „święto sportu”.  Aby jeszcze raz przywołać wspomnienia, mimo pewnych ograniczeń i z zachowaniem społecznego dystansu zdecydowaliśmy się  na organizację tych wydarzeń. Spotykamy się   godz. 9.00  przy Alei Gwiazd, żeby wziąć udział  w Biegu Śniadaniowym, gdzie nie ma zwycięzców, tylko rekreacja i dobra zabawa, a w tym roku szczególnie stawiamy na edukację, jak bezpiecznie uprawiać sport i w nim czynnie uczestniczyć.  

Od godz. 17.50  przy  Alei Gwiazd będziemy mogli podziwiać zmagania sportowe zawodników o międzynarodowej randze np. Piotra Liska czy Pawła Wojciechowskiego w skoku o tyczce, a  w konkursie pchnięcia kulą – Mariana Woronina, Jacka Wszołę czy Zbyszka Buczkowskiego. 

Już wkrótce więcej szczegółów dotyczących wydarzeń sportowych w dniu 17 sierpnia 2020 r. Zapraszamy. Tu warto być i przeżyć niepowtarzalne chwile, …z szumem morza w tle i blasku naszych gwiazd sportu i szklanego ekranu.

12 KOMENTARZE

 1. a co my na to ????? to wszystko prawda bylo mi smutno a teraz jest mi bardzo smutno!!! Pozdrawiam zycze zdröwka .

 2. Bieg covidowy sie musi odbyć jade z czerwonej strefy z Rybnika na ten bieg chociaż bym był chory i tak pobiegnę nikt nikogo nie zmusza do tego biegu wiec jak sie zarazi czy ja to kogo to obchodzi? bieganie to zdrowie i nikt mi nie zabroni biegać bo cala rodzinka bedzie mi dopingowac

 3. Najszybszy biegacz nie będzie w stanie uciec przed Covidem. Skandal – Bieg Śniadaniowy 2020, czyli Bieg z Covidem19 w Międzyzdrojach. Gmina zaprasza

 4. co taki bieg zmieni wystarczy popatrzeć na sklepy promenade na molu tak samo wszędzie tłum i ścisk a tak bardzo nasza branża hotelowa płakała a teraz brak miejsc i w wielu miejscach drożej i to nie mało a pisi ekonomiści jeszcze bon turystyczny zafundowali bogatym hotelarzą a są branże potrzebujący pomocy bardziej

 5. n i e o d p o w i e d z i a l n e !!!!! widzowie pozostancie w domach -bo zalecanej odleglosci wielu nie zachowuje- przyjdziemy na biegi w przyszlym roku oby juz nie bylo corony – a jak bedzie poczekamy na nastepny rok – nie niszczmy zdrowia i naszej Sluzby Zdrowia bo finansowo tego nie wytrzyma i zostaniemy na lodzie ………..a Pan Bogdan z Anglii niech zrobi najpierw test ,Pan Bogdan ze Szwecji röwniez itd ,lepiej przyjechac tylko jako madry turysta odleglosc ,bez tlumöw,bez zgromadzen -to juz nie dobrowolnie tak jak to sie rozwija to juz obowiazek!!!!!!!!!! dbaj o siebie ,rodzine,sasiada –tego nie widac ,ale jest -ja jako turysta odczekam z przyjazdem – bo boje sie o moja rodzine,moje miejsce pracy ,moja sluzbe zdrowia nie odpowiedzialne —- a ilosc chorych w calym swiecie rosnie

  • Anonimie!! O jakiej Sluzbie Zdrowia piszesz?? Chyba pomyliles kraje?!?!?!?! W Polsce system Sluzby Zdrowia jest jednym WIELKIM DNEM!!!!. Oczywiscie, jesli nalezysz do elity PiSowskiej to masz szczegolna obsluge zdrowotna. Ja korzystam wylacznie z NFZ i klne (niestety) za lekcewazenie pacjentow. O ile zaplacisz prywatnie otrzymasz termin wizyty/badania w przeciagu kilku dni, natomiast w ramach NFZ jestesmy zbywani lub czekamy na badania 1-2 lat. Taka jest polska SZ- koszmar!!!
   Zaznaczam, ze nie naleze do prymitywu, ktory kropki i przecinki zastepuje bardzo popularnym slownictwem, tzn. k…..itp.
   Z cala pewnoscia nie nalezy lekcewazyc obecnej sytuacji. Osobiscie zwracam uwage osobom, ktore wchodza do sklepow bez zaslaniania ust i nosa – komentarze sa ponizej pasa, ale ja nie ustepuje.
   Zycze – nie tylko nam Polkom/Polakom – duzo…..duzo zdrowia i rozsadku.
   PS.: Przed wyborami karmiono Narod informacjami opanowaniu sytuacji zwiazanej z Corona. A co Ty na to???

   • a co my na to ????? to wszystko prawda bylo mi smutno a teraz jest mi bardzo smutno!!! Pozdrawiam zycze zdröwka .

 6. SUPER ZE PAN BOGDAN JEDNAK ZDECYDOWAL ZE BIEG SIE ODBEDZIE,JEZDZE NA NIEGO OD SAMEGO POCZATKU I W TYM ROKU TEZ SPECJALNIE JADE Z ANGLII BY TAM BYC.
  POZDRAWIAM

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.