Jaką macie Państwo opinię o EuroVelo 10 (droga rowerowa R10)?

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego ma przyjemność zaprosić przedstawicieli Państwa jednostki (osoby odpowiedzialne za budowę trasy oraz jej promocję) do udziału w spotkaniu i dyskusji, która ma służyć ocenie dotychczas zrealizowanych działań oraz wskazaniu kierunków i priorytetów dalszego rozwoju nadmorskiej trasy rowerowej EuroVelo 10 / Velo Baltica (dawnej R-10) w województwach: zachodniopomorskim i pomorskim.

Badania te są elementem projektu  „Biking South Baltic! Promocja i rozwój Trasy Rowerowej Morza Bałtyckiego (EuroVelo 10) w Danii, Niemczech, Litwie, Polsce i Szwecji” i są realizowane na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. W ich zakresie zakładane jest przeprowadzenie czterech spotkań oraz przygotowanie ankiety online, dedykowanej rowerzystom. 

Dla wygody uczestników, w szczególności przedstawicieli organizacji rowerowych, planujemy przeprowadzenie czterech spotkań, dwóch spotkań w godzinach pracy urzędów oraz dodatkowo dwóch spotkań w godzinach popołudniowych. Miejsca i terminy spotkań są następujące:

·        Koszalin, 26 listopada (wtorek)
Hotel Gromada, ul. Zwycięstwa 20-14 (Sala Managera na I piętrze)

–       w godzinach: 13.00-14.30

–       w godzinach: 17.00-18.30

·        Świnoujście, 27 listopada (środa)
Hotel Hampton by Hilton, ul. Wojska Polskiego 14 (sala konferencyjna)

–       w godzinach: 13.00-14.30

–       w godzinach: 17.00-18.30

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się poprzez kliknięcie w formularz zgłoszeniowy, dostępny pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf9y7W_0_eai-hFkz-G96jePuxOs42udhjvHtKutUh1LqZkgQ/viewform?vc=0&c=0&w=1

Będziemy również wdzięczni za przesłanie zaproszenia o spotkaniu do osób i instytucji z Państwa środowiska, potencjalnie zainteresowanych tematem, jak też upowszechnieniu informacji lokalnie. 

Link do informacji o spotkaniach poniżej:

http://www.turystyka.wzp.pl/projekt-biking-south-baltic-promocja-i-rozwoj-trasy-rowerowej-morza-baltyckiego-eurovelo-10-w-danii/projekt-biking-south-baltic-badanie-ocena-i-kierunki-dalszego-rozwoju-trasy-eurovelo-10-dawnej-r-10

http://www.turystyka.wzp.pl/aktualnosci/projekt-biking-south-baltic-badanie-ocena-i-kierunki-dalszego-rozwoju-trasy-eurovelo-10-dawnej-r-10

oraz na facebooku:

https://www.facebook.com/events/2586999581394841/

https://www.facebook.com/events/1374179742763407/

https://www.facebook.com/events/1281052732065159/

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie!

8 komentarzy “Jaką macie Państwo opinię o EuroVelo 10 (droga rowerowa R10)?”
 1. Ja mam pytanie kto skasowal pieniadze ktore byly przeznaczone na budowe nadmorskiej trasy rowerowej EURO VELO 10 dawniej R10 . Mozliwe ze ktos dla rodziny wystawil za obce pieniadze piekna wille . A rowerzysci niech sobie jezdza po wyrtepach tym to sie powodzi- przy korycie.

 2. Kiedy się Szczodry zreflektuje i usunie zakaz dla mieszkańców i turystów dojazdu do plaży na Lubiewie?.

  • Artykuł dot. ścieżki rowerowej, a rowerem to jak najbardziej możesz dojechać do Lubiewa.
   Więc o co cho?

 3. Jak juz pare razy pisalem ze ta R10 to jest droga czolgowa ,tam spokojnie mozna by bylo robic cwiczenia NATOa nie proponowac wczasowiczom tam rowery niszczyc.Ta droga zwlaszcza po deszczu jest nieprzejezdna .Ludzie sa przez hotele nabierani ze w Miedzyzdrojach sa ladne drogi rowerowe a to jest wielka bzdora,tylko w miescie jest pare krotkich drog a reszta np;do Swinoujscia lub na Wiselke te drogi sa nieprzejezdne . Ostatnio w Informacji zglosilem ten Problem a piekna pani tylko mnie wysmiala,ze to nie jej dzialka.

 4. badania i opinie Urządu Marszałkowskiego. Do roboty się weźcie!

 5. Udawania, że coś tam robimy ,ciąg dalszy…

  • he he he ! dokładnie to samo chciałem powiedzieć a raczej napisać: w ch… cięcie też zajęcie 😀

 6. Eurovelo 10 w naszym lesie do Świnoujścia? to jakiś poligon doświadczalny dla żołnierzy piechoty a nie droga rowerowa