III Międzyzdroje Family Beach Ball Cup za nami!

Słoneczna pogoda i lekka nadmorska bryza, sprzyjała w sobotę 21 lipca br. uczestnikom organizowanego turnieju siatkówki plażowej w Międzyzdrojach. To już 3. edycja, organizowanego przez hotel „Aurora Family &SPA” przy współpracy z Gminą Międzyzdroje oraz firmą „Cisowianka”, amatorskiego turnieju pn. „Międzyzdroje Family Beach Ball Cup”.

Z uwagi na coraz większe zainteresowanie turniejem, w tym roku organizatorzy przygotowali na plaży dwa boiska do gry w siatkówkę. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn. Każda drużyna składała się z 6 zawodników, wśród których były rodziny z dziećmi, plażowicze, jak również osoby, które trenują siatkówkę. O oprawę muzyczną turnieju zadbał DJ „Madej Band”, który rozgrzewał i tak już gorącą atmosferę. Podczas przerwy między meczami dziewczyny z drużyny „Fala Międzyzdroje” pokazały, jak można bawić się tańcząc na piasku.

Mecze odbywały się równocześnie w systemie „każdy z każdym”, do 15 punktów, do dwóch wygranych setów. Sędziowali: Michał Łukaszczyk i Marian Kowalewski. I miejsce zajął zespół „Poziomki”, fani siatkówki i zgrany zespół znajomych, którzy specjalnie na turniej przyjechali z Widzieńska koło Stepnicy. II miejsce przypadło dwukrotnym triumfatorom turnieju, zespołowi „Koniewo” z Koniewa koło Wolina. III miejsce dla zespołu „Kristoph”, drużyny, która składała się z turystów i gości hotelu „Aurora Family &SPA”. Zwycięzcy otrzymali puchar, okolicznościowe medale, vouchery oraz firmowe gadżety.

Wszystkim zaangażowanym w organizację turnieju składamy serdeczne podziękowania. Zapraszamy na turniej siatkówki plażowej już za rok!

Anetta Czyżak
Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą