II Wakacje dla Bohatera w MDK Międzyzdroje

W ramach II Wakacji dla Bohatera odbędzie się otwarte spotkanie w Międzyzdrojach, na którym będzie można poznać i porozmawiać z weteranami II Wojny Światowej oraz członkami Solidarności i uczestnikami grudnia ’70. Na zaproszenie organizatora (Stowarzyszenie Paczka Dla Bohatera, tel. +48 508 182 185), Zespół Pieśni i Tańca „Szczecinianie” będzie miał zaszczyt wystąpić podczas tego wydarzenia.

Niedziela, 30 września o godz. 15.00
Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, ul. Bohaterów Warszawy 20.

https://www.facebook.com/events/230913020946348/
www.facebook.com/paczkadlabohatera/

Jesteśmy ostatnim pokoleniem, które ma szansę spotkać się, porozmawiać i uczyć się patriotyzmu i miłości do ojczyzny od tych, którzy na wszystkich frontach walczyli o naszą wolność. Zapraszamy!

Aktualne doniesienia prasowe:

https://24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/druga-edycja-akcji-wakacje-dla-bohatera/

—————–
„Szczecinianie” biorą udział w koncertach charytatywnych i promujących miasto, województwo i region w kraju i za granicą, przez co zostali zaproszeni do kampanii organizowanej przez Miasto Szczecin: „Szczecin całego serca polecam AMBASADOR”. Zespół otrzymał zaszczytny, dożywotni tytuł „Honorowego Ambasadora Szczecina” i jest Reprezentacyjnym Zespołem Pomorza Zachodniego.

Szczecinianie posiadają certyfikat Polskiej Sekcji Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej.

Organizatorzy