Gala podsumowująca działalność w roku 2019 w Klubie Sportowym „FALA” Międzyzdroje

W środę 4 marca 2020 r. o godzinie 18.00 w Sali Teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury odbyła się gala podsumowująca działalność w roku 2019 w Klubie Sportowym „FALA” Międzyzdroje. Spotkanie zostało zorganizowane przez Zarząd Klubu Sportowego „Fala” Międzyzdroje a wśród zaproszonych gości nie zabrakło władz Samorządu Miasta, Przedstawicieli Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, Partnerów oraz zawodników klubu.


Uroczystość otworzył Łukasz Szumlewski, który prowadził całą galę. Po przywitaniu gości przekazał głos Prezesowi Jackowi Schabowskiemu, który podsumował działania klubowe w roku 2019 oraz przedstawił plan na nowy rok 2020.

Następnie Zarząd Klubu wręczył podziękowania wszystkim partnerom za współpracę jak i wsparcie rzeczowo-finansowe w roku 2019. Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Pani Andżelika Gałecka po otrzymaniu podziękowania zabrała głos i przekazała dla Klubu wylicytowaną przez siebie podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy piłkę z podpisami piłkarzy z Pogoni Szczecin za co serdecznie dziękujemy! ?


Później w imieniu Prezesa Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Pana Jana Bednarka, wystąpił Wiceprezes ZZPN Pan Waldemar Euchast, który podziękował Zarządowi KS Fala za intensywne działania, wkład pracy na rzecz rozwoju i szkolenia kadr piłkarskich, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej uhonorował srebrną odznaką ZZPN trenerów: Dariusza Tokarza i Krzysztofa Pioruna, a brązową odznakę otrzymał Prezes Klubu Jacek Schabowski. Odznaki wręczyli Pan Waldemar Echaust – Wiceprezes ZZPN oraz Jakub Cymerman z Wydziału Szkolenia ZZPN.


Głos zabrała również Zastępca Burmistrza Międzyzdrojów Pani Beata Kiryluk, której dziękujemy za obecność i wsparcie.
Podczas uroczystości wyróżniono wszystkich zawodników w najmłodszych grupach, każdy zawodnik otrzymał upominek, natomiast zawodników grup starszych wyróżniano indywidualnie statuetkami.
Najważniejszym momentem tego wieczoru nie tylko dla zawodników ale i rodziców było Pasowanie na piłkarza Fali najmłodszej grupy, które przeprowadził Prezes wraz z Zarządem Klubu i zawodnikami pierwszej drużyny. Adepci piłki nożnej z rocznika 2014, uroczyście w obecności władz klubu i rodziców złożyli przyrzeczenie i oficjalnie zostali zawodnikami Fali Międzyzdroje.
Za miniony rok 2019 dziękujemy wszystkim, którzy nam kibicują i pomagają oraz prosimy o trzymanie kciuków w nowym 2020 roku.

7 komentarzy “Gala podsumowująca działalność w roku 2019 w Klubie Sportowym „FALA” Międzyzdroje”
 1. Impreza profeska.Trzeba było zobaczyć radość dzieci.Dziękujemy trenerom i zarządowi oraz starszym zawodnikom którzy wyprowadzali nasze maluchy .Brawo brawo brawo.

 2. Super impreza.Dzieci przeszczęśliwe a my jeszcze bardziej.Brawo Panowie.Dziękujemy za cały rok pracy z naszymi dziećmi

 3. Fajna ekipa!
  W jednym Klubie siatkarki, siatkarze. Piłkarki, piłkarze.
  Klub, który łączy pokolenia, gdzie integrują się i bawią sportem i Ci co mają lat 5 i Ci co mają lat 55!
  Świetna współpraca Zarządu, zawodniczek, zawodników i Rodziców.
  BRAWO FALA!!!

 4. gratulacje dla zarządu i trenerów, świetna organizacja imprezy

 5. Gratulacje i oby tak dalej.

 6. Super młodzież górą.panowie myślcie o młodych .

 7. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu. Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzane nam zło.” Pomyślcie sobie panowie z Fali, popatrzcie w lustro.