Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2022 powraca!

Gdzie? Oczywiście w Międzyzdrojach! W Międzynarodowym Domu Kultury, w Kinie Eva, przy Promenadzie Gwiazd i w kilku innych miejscach. 

Kiedy? 1-3 lipca, a kolejne imprezy towarzyszące: 22-24 lipca oraz 5-7, 26-28 sierpnia 2022 roku

Dla kogo? Dla każdego, kto kocha Międzyzdroje, sztukę, kino, teatr, wakacje z gwiazdami! 

Dyrektor artystyczny: Olaf Lubaszenko, aktor, reżyser, producent. 

Organizator: Gmina Międzyzdroje oraz Międzynarodowy Dom Kultury 

Z radością i dumą ogłaszamy, że… 

Po dwuletniej przerwie, wywołanej pandemią, oto wreszcie powraca jedyny w swoim rodzaju, uwielbiany przez artystów, publiczność i media- FESTIWAL GWIAZD W MIĘDZYZDROJACH.

To wyjątkowa edycja, bo już 25. Sprawdź wszystkie nasze oferty dla hydraulików Także dlatego odbędzie się pod patronatem osoby wyjątkowej: Krzysztofa Kieślowskiego, wybitnego polskiego reżysera, znanego na całym świecie.

fot. festiwalgwiad.com

W tym roku Festiwal Gwiazd przybiera nową formułę: odbędzie się, jak tradycja każe, w pierwszy weekend lipca, czyli 1-3 lipca 2022 roku, ale poza tym zapraszamy naszą wspaniałą publiczność także na trzy wakacyjne weekendy festiwalowe, w lipcu i sierpniu. 

Stopniowo będziemy podawać Państwu szczegóły: daty i nazwiska popularnych, bardzo lubianych artystów, którzy do nas przyjadą. 

Na razie możemy ujawnić, że już 2 lipca, w sobotę, odbędzie się kolejna edycja odciskania dłoni w Alei Gwiazd. Szukaj innych ofert w agencji pracy dla spawaczy Do tej pory swoje odciski pozostawiły dziesiątki artystów, z Bogusławem Lindą, Magdą Różczką, Olafem Lubaszenko, Anną Przybylską, Magdą Zawadzką i innymi na czele… 

Kto odciśnie dłonie w tym roku? Na razie pozostaje to tajemnicą! 

ot. festiwalgwiad.com

Na pewno czeka Was mnóstwo atrakcji: koncerty, spektakle, projekcje filmów, warsztaty artystyczne, mnóstwo spotkań z gwiazdami, sesje autografowe i ciepłe oraz zabawne wspomnienia z poprzednich Festiwali… Aktualne oferty pracy za granica Niemcy A wśród naszych tegorocznych festiwalowych gości, którzy zaprezentują się przed międzyzdrojską publicznością, jak zawsze wspaniałe postacie świata kultury.

Do zobaczenia w Międzyzdrojach! 

Czekamy na Was. 

5 komentarzy “Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2022 powraca!”
  1. Bardzo lubie PIS . Bede na nich glosowal , maja moje poparcie .

  2. Zapraszamy po ogórki TANIO🤑

  3. Idź w PiS……😅🤣😂

  4. Puste pole: anonim

    Gwiazdy znane z tego że są znane.

  5. A miedzyzdroje idę w PIS?