Droga Rowerowa coraz bliżej

13
3748

Najnowsze Foto:

Prace budowlane z budową drogi rowerowej w kierunku sołectw rozpoczęły się na dobre.
W pierwszym etapie wyznaczono przebieg trasy oraz rozpoczęto tzw. korytowanie pod właściwą nawierzchnię. Kładka rowerowa tuż za rondem będzie najbardziej wymagającym elementem konstrukcyjnym podczas budowy trasy w tym rejonie.

Wicko; miejsce, gdzie niegdyś wydobywano piasek ; fot. miedzyzdroje.tv

W miejscowości Wicko, w miejscu byłego wydobycia piasku utworzono tymczasowy magazyn materiałów budowlanych potrzebnych do konstrukcji drogi.

13 KOMENTARZE

  1. Bezpowrotnie zniszczono drogę z kostką brukową, która przetrwała tyle lat. Taka dewastacja. Takich dróg już jest coraz mniej. Dlaczego nie poprowadzono ścieżki tuż obok? Ciekawe, co się stanie z tą kostką? Na razie nie widać, by ją gdzieś złożono, tylko leży porozrzucana – marnotrawstwo.

  2. Proszę sie przejechać drogą Wapnica – E-3 przez las do połowy bruk zerwany że ciężko przejechać. Trudno sobie wyobrazić wygląd tej ścieżki i drogi połowa brukowa a połowa asfaltowa zaczekamy zobaczymy to cudo.

    • Niczym sie nie różni od tego co dzieje się u nas przy budowie ścieżki, koparka pracuje a Panowie oparci na łopatach stoją a czas leci.

    • Das ist jetzt aber gemein! Das sind ganz bestimmt deutsche Arbeiter! Hier in Polen wird doch fleißig, fachgerecht, so viel und sehr, sehr schön gearbeitet. Ich sehe alle paar Monate die Unterschiede, wenn ich aus Bananenrepublik (BRD) in euer schönes Miedzyzdroje komme.

  3. Droga Rowerowa coraz bliżej a utrudnienia coraz większe. Jeden robi dziesięciu stoi i obserwuje.

    • Jeśli zrobią przejazd na drugą stronę pod wiaduktem, gdzie jest zakręt i dośc słaba widoczność, to będzie porażka. No i czym wyłożą, bo jak kostką…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.