Circle K w zupełnie nowej odsłonie!

Wielkie otwarcie sklepu Circle K w Międzyzdrojach po zmianie wystroju!
Serdecznie zapraszamy już w najbliższy piątek 28 czerwca!

Circle K w zupełnie nowej odsłonie!
Wprowadzamy nowy koncept sklepów na stacjach.

Nowy koncept sklepu na stacji Circle K to nie tylko nowoczesna zmiana aranżacji i wystroju wnętrza, ale również większa przestrzeń do odpoczynku i rozszerzona oferta gastronomiczna. Pilotażowe punkty zostały właśnie uruchomione w kilku polskich miastach.

Już wkrótce będzie ich więcej!

Jeszcze kilkanaście lat temu stacje paliw w Polsce były miejscem, w którym można było wyłącznie zatankować samochód. Dziś, są to często punkty, gdzie można kupić mleko, ser czy świeże pieczywo, kiedy nasz sklep osiedlowy jest nieczynny, a także miejsca odpoczynku przy trasach skupiające podróżnych szukających chwili wytchnienia przed dalszą podróżą.

Uważnie przypatrując się zmianom w upodobaniach i zachowaniach konsumentów, sieć stacji Circle K wprowadza na polski rynek zupełnie nowy koncept sklepu na stacji paliw.

Uruchomiliśmy właśnie pilotażowe stacje w nowej odsłonie w Warszawie, Wrocławiu Krakowie, Stalowej Woli, Międzyzdrojach, Wieluniu i Aleksandrowie Łódzkim.

Najnowszy koncept stacji to przede wszystkim zmiana wystroju, ale także rozszerzenie oferty gastronomicznej i większa przestrzeń do odpoczynku dla naszych gości.

Renowacja sklepu to zmiana aranżacji wnętrza oraz więcej przestrzeni dla naszych gości, którzy zachcą zatrzymać się chwilę dłużej.
Projekt to wspólna propozycja norweskiej projektantki Niny Kristofferson oraz pomysłów dostarczonych przez pracowników Circle K. Dominującym kolorem jest czerń, a towarzyszą jej ciepły jesion, ciemna cegła oraz czerwone, białe i pomarańczowe pasy na ścianach nawiązujące do kolorystyki marki. Całości dopełniają lampy w kształcie okręgów rzucające światło o ciepłej barwie. Przestrzeń dla gości została wyposażona w mniejsze stoliki, wygodne kanapy oraz wysokie krzesła i stoły.
Udostępniono także bezpłatne WiFi, które uzupełnia gościom miły wypoczynek podczas delektowania się kawą z kącika Simply Great Coffee, a nawet umożliwia zorganizowanie spotkania biznesowego.

Nowa oferta to szeroki wybór świeżych, przyrządzanych na miejscu kanapek i wrapów, wysokiej jakości soczyste burgery i wrapoburgery, czy kanapki z szarpaną wołowiną, a w przyszłości także dania meksykańskie.

Posiłki przygotowane według receptur opracowanych przez ekspertów kulinarnych Circle K przyniosą zupełnie nowe doświadczenia smakowe. Fani kiełbasek mogą jednak spać spokojnie – nadal będziemy przyrządzać kultowe hot dogi.

Do zobaczenia!