Kilka dni temu, pracownikom Wolińskiego Parku Narodowego udało się sfilmować odpoczynek foki na plaży.

Życzymy Wam tak błogiego odpoczynku. Jednak pamiętajcie, że foka to nie atrakcja turystyczna, ale dzikie zwierzę. Gdy spotkasz fokę:
– Nie zbliżaj się! Pamiętaj – foka jest dzikim zwierzęciem, a przestraszona lub rozdrażniona może stać się bardzo agresywna i dotkliwie pogryźć!
– Pozwól foce wyjść na brzeg! Wszystkie gatunki fok muszą co jakiś czas wyjść z wody na brzeg, co nie w każdym przypadku oznacza, iż zwierzę jest chore bądź ranne!
– Nie dotykaj i nie próbuj łapać foki! Jeżeli martwi Cię jej zachowanie lub kondycja na terenie WPN powiadom Służbę Parku Narodowego
Film: M. Szwarc

W wakacyjnym nastroju

Życzymy Wam tak błogiego odpoczynku. Jednak pamiętajcie, że foka to nie atrakcja turystyczna, ale dzikie zwierzę. Gdy spotkasz fokę:- Nie zbliżaj się! Pamiętaj – foka jest dzikim zwierzęciem, aprzestraszona lub rozdrażniona może stać się bardzo agresywna i dotkliwie pogryźć!- Pozwól foce wyjść na brzeg! Wszystkie gatunki fok muszą co jakiś czas wyjść z wody na brzeg, co nie w każdym przypadku oznacza, iż zwierzę jest chore bądź ranne!- Nie dotykaj i nie próbuj łapać foki! Jeżeli martwi Cię jej zachowanie lub kondycja na terenie WPN powiadom Służbę Parku NarodowegoFilm: M. Szwarc

Gepostet von Woliński Park Narodowy am Dienstag, 11. August 2020
Video: M. Szwarc / Woliński Park Narodowy


Napisz komentarz. Jeśli zamierzasz hejtować... nie pisz!

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj