Zostało kilka dni – Głosujemy!

Do 12 grudnia mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego mogą wybierać w internetowym głosowaniu Regionalne Inicjatywy Obywatelskie, które otrzymają dofinansowanie ze środków Programu Społecznik 2019-2021.  Z Międzyzdrojów została zgłoszona tylko jedna inicjatywa, która została zakwalifikowana do głosowania – Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej. Wystarczy 200 Waszych głosów i inicjatywa powinna przejść.

Międzyzdroje słyną z aktywności sportowych a lekkoatleci są mistrzami emocji, jakie dostarczają nam dzięki swoim osiągnięciom. Doceńmy ich wysiłki poprzez oddanie swoich głosów na ich inicjatywę. 

Głosowanie odbywa się przez stronę internetową: https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj

Naszym lekkoatletom brakuje już tylko kilkadziesiąt głosów. Wszystkie ręce na pokład i głosujemy– W głosowaniu mogą wziąć udział mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 rok życia.

– Aby głos był ważny, należy wpisać na karcie do głosowania 1 regionalną inicjatywę obywatelską o zasięgu powiatowym i maksymalnie 3 regionalne inicjatywy obywatelskiej o zasięgu regionalnym.

– Dla ważności karty do głosowania jest konieczne wpisanie imienia i nazwiska oraz adresu email oraz powiatu właściwego ze względu na miejsce zamieszkania oraz odznaczeniu oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, oraz oświadczenia potwierdzającego fakt bycia osobą uprawnioną do głosowania w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021.

– Aby głos był uznany za ważny należy wejść w link podany w wiadomości wysłanej na podany przez osobę głosującą adres e-mail i potwierdzić go poprzez kliknięcie. Ostatecznym potwierdzeniem oddanego głosu będzie oddzielna wiadomość e-mail.

Głosować można do 12 grudnia

Link do głosowania: https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj

Link do ogłoszenia społeczenika: http://www.wws.wzp.pl/program-spolecznik/trwa-glosowanie-na-powiatowe-i-regionalne-projekty-w-programie-spolecznik