„Zobacz jak tu pięknie!” – wystawa fotografii Artura Kubasika

Zobacz jak tu pięknie!” – Las-dobre sąsiedztwo – 20 listopada 2019 o godz. 17:00 w Wapnicy uroczyście otwarto wystawę fotografii Artura Kubasika.

fot. miedzyzdroje.tv

Artur Kubasik, urodził się w Świnoujściu i całe swoje życie był mieszkańcem Świnoujścia. Zawodowo był fotoreporterem agencji KFP, Forum, współpracował z lokalnymi gazetami i portalami.

fot. miedzyzdroje.tv

Przez 3 lata pracował w Szczecinie jako fotoreporter Gazety Wyborczej. W 2013 roku z żoną Kasią przeprowadził się do Lubina. Zawsze marzył o tym, aby mieszkać w Lubinie, ponieważ podczas wakacyjnych pobytów zachwycał się tą okolicą. Udało się zrealizować te marzenia.

fot. miedzyzdroje.tv

Pasja do fotografowania zrodziła się w miejscu zamieszkania – podczas pieszych wycieczek po okolicy, atrakcyjnych terenach Wolińskiego Parku Narodowego. Tak odkrył swoją pasję. Zamieszkanie w tym miejscu, bliskość przyrody zachęcała p. Artura do wyjścia w plener. Podczas jednej z takich wycieczek zrobił przypadkowo zdjęcia jelenia. On był zaskoczony i ja też – mówi fotograf. „To spotkanie z przepięknym stworzeniem zapoczątkowało moją przygodę z naturą w obiektywie” – przyznaje Artur Kubasik.

fot. miedzyzdroje.tv
One Response to “„Zobacz jak tu pięknie!” – wystawa fotografii Artura Kubasika”
  1. Cudne fotki zwłaszcza ta z klifem!!!!