Zniszczyli ale naprawią! Promenada zniszczona przez ciężki sprzęt

 

Od kilku dni ciężki ciężarówki (ok 24 tony) wożące kamienie do budowy falochronu niszczą kostkę brukową w okolicach nowego oceanarium. Jak się dowiedzieliśmy, firma budująca falochron, zapłaciła Gminie Międzyzdroje za szkody wyrządzone przez ciężki sprzęt wjeżdżający na teren budowy. Teraz, sprawą kostki brukowej ma zająć się Urząd Miasta.

16 komentarzy “Zniszczyli ale naprawią! Promenada zniszczona przez ciężki sprzęt”
 1. To teraz można powiedzieć bardzo ładna kostka Betonowa jest odzwierciedleniem naprawy budynków wielorodzinnych którym właścicielem jest miasto Międzyzdroje?

 2. kostki nie poprawili tylko betonem zalali

 3. Dzis przeszlam sie po naszej promenadzie od mola w strone Gromady. Widok okropny,brud i smrod.Tam sie chyba wogole nie sprzata, pety , smieci,brudne chodniki.Psioczylismy na poprzedniego kierownika ZOS ale obecny chyba wogole do tej roli sie nie nadaje.Nie wystarczy wybranie smieci z koszy.Miotla i grabie powinny isc w ruch.

 4. Cale Miedzyzdroje to jedna ruina /wyschnita trawa w centrum,zniszczone ulice, platne Parkingi/30zl/plac zabaw dla dzieci w centrum za prawie 20.000.000Zl /wyglada na 100razy tanszy/ zniszcone schody na Plazy(strona wschodnia) od nedza i ubustwo tylko dlaczego tak DROGO???

  • „Centrum”, to znaczy gdzie??? Zawsze czuję lekką konsternację, jak ktoś zwraca się do mnie z pytaniem: ” Ile do centrum?”
   Trawa wyschnięta, bo w przeciwieństwie od prognoz pogody, jak do tej pory, deszczu było jak na lekarstwo.

 5. ten co widzi

  to można oprotestować i ukrócić to co się dzieje tylko czy ktoś ma jaja a nie tylko klawiaturę

 6. Kiedyś ( 2lata) na zwrócona uwagę za niszczenie drogi oraz chodnika zostałam pomówiona o różne dziwne rzeczy o których nawet mi się nie śniło a tylko dlatego ze jeden synek czyje się prawie Bogiem tego miasteczka ! Mamunia natomiast oczy by wydrapałam nie sprawdzając czy prawda jest co synek powiedział !

 7. wszystko zostanie naprawione przez inwestora

  • Potraktujmy twój komentarz jako dowcip tygodnia.

  • Zimom w lecie czy dopiero na tamtym świecie puki co ludzie się potykają, a kamienie walają się po całym deptaku.

 8. A kiedy naprawią uszkodzone chodniki u zbiegu Komunalnej i Nowomyśliwskiej popsute przez ciężki sprzęt budujący prestiżowe apartamenty. Nie wspomnę już o chodniku na Rybackiej przy przejściu dla pieszych od strony Gryfa Pomorskiego uszkodzony przez pojazdy jeżdżące na budowę Prima II

 9. Mieszkaniec

  Ciężarówka która widnieje na zdjeciu na pusto waży około 20 ton a załadowana około 40…!

  • Mieszkańcowi padła waga w oczach, ciężarówka pusta waży 12 ton

 10. kto kierowal tymi pracami jego obciazyc…ale wiadomo za miastowe sie robilo to za miastowe sie naprawi….. gdyby wiedzieli ze beda za to odpowiedzialni nie bylo by tego ….

  • przeczytaj jeszcze raz albo niech ci mama przeczyta.

   firma zapłaciła miastu za uszkodzenia .

 11. butka se popsułam 🙁