Zmiany w przyjmowaniu interesantów

W październiku ubiegłego roku informowaliśmy Państwa o zamknięciu w wyznaczonym dniu tygodnia  pokoju nr 12 (Referat Budżetu i Finansów). 

,,Powyższa sytuacja spowodowana była pilnymi pracami w zakresie opodatkowania podatkiem od nieruchomości, obejmującymi głównie lokale znajdujące się w budynkach apartamentowych. Pracownicy referatu potrzebowali czasu na pracę w terenie, aby ustalić faktyczne wykorzystanie lokali, czy była w nich prowadzona działalność – wynajem. Zostało przeprowadzone kilkaset oględzin lokali, po których wykazano nieprawidłowości w tym zakresie. Po trzech miesiącach mamy wymierne efekty ich pracy w postaci zwiększonych wpływów do budżetu gminy z tytułu podatku od nieruchomości. Na dzień dzisiejszy jest to kwota w wysokości około 120 tysięcy złotych. ” – poinformował Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek. 

Biorąc powyższe pod uwagę, przedłużamy zamknięcie pokoju nr 12 w czwartki do odwołania. Pozostałe dni pracy Referatu Budżetu i Finansów  pozostają bez zmian.

Prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji a za niedogodności serdecznie przepraszamy.

4 komentarze “Zmiany w przyjmowaniu interesantów”
  1. W takich nadmorskich miejscowościach płatny parking powinien być 7dni w tyg. Gdyż w miesiącach poza sezonem turyści przyjeżdżają tylko w soboty i niedziele

  2. Jestem za strefą cały rok.

  3. Panie Burmistrzu i szanowna Rado.Proszę rozważyć utworzenie strefy płatnego parkowania od 8 do 16 gdyż nigdy nie ma wolnego miejsca dla interesantów w obrębie U.M. Na ulicy tworzy się bałagan bo prawie każdy staje jak chce.Strefa oczywiście niepłatna dla pracowników U.M. Zawsze jest problem ze znalezieniem miejsca gdyż pobliscy mieszkańcy czy nawet turyści zrobili sobie tam darmowy parking.Niedorzeczne jest, by za każdym razem brakowało miejsca dla interesantów!Sytuacja trwa od lat.Proszę rozważyć pomysł.Pozdrawiam

  4. No i super! Jakby kontrole były niezapowiedziane, to wpływy mogłyby być 5 x takie.

    ps. dzięki za info o zmianach otwarcia UM w środy…